پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 3 خرداد 1401 ساعت: 9:12 ب.ظ

توسط گروه جهادی شهید همت شهرستان دزفول استان خوزستان : توزیع ۱۰۰ کیلو گوشت گرم بین ۱۰۰خانواده نیازمند دزفولی

خوزستان"عطرکارون" محمد نادی سراجی با بیان این خبر اظهار کرد: قربانی گوسفند و توزیع گوشت گرم میان نیازمندان هر ساله به همت گروه جهادی شهید همت و موسسه خیریه شهدا صورت می گیرد...

خوزستان”عطرکارون” محمد نادی سراجی با بیان این خبر اظهار کرد: قربانی گوسفند و توزیع گوشت گرم میان نیازمندان هر ساله به همت گروه جهادی شهید همت و موسسه خیریه شهدا صورت می گیرد.

وی با بیان اینکه قربانی گوسفند و توزیع گوشت حداقل کاری است که می توانم انجام دهیم اضافه کرد: گروه های جهادی باید در کنار محرومان باشند و به آنان رسیدگی کنند.

مدیر گروه جهادی شهید همت دزفول بیان کرد: قربانی گوسفند و توزیع گوشت گرم با همراهی موسسه خیریه شهدا و با نیت سلامتی امام زمان(عج) به منظور تعجیل در فرج ذبح و میان نیازمندان و خانواده های آسیب دیده از شیوع کرونا توزیع شده است .

وی خاطرنشان کرد: با کار جهادی می توان به مردم کمک کرد .
حمید رضا اکبری مدیر قرارگاه شهید همت استان خوزستان نیز بیان داشت:
بی شک بسیاری از ما انسان‌ها به خصوص در شرایط شیوع کرونا و بد شدن وضعیت اقتصادی، آنقدر درگیر مشکلات مالی و به تبع آن، دچار اضطراب و نگرانی در زندگی خود شده ایم که اصلا به فکر کمک به دیگران در این شرایط سخت نیفتاده باشیم یا اگر هم در ذهنمان خطور کرد، بلافاصله با خود گفتیم که در یک زمان دیگری که وضعمان بهتر شد، با آرامش بیشتری، کار خوبی برای کسی که نیازمند است انجام خواهیم داد، اما آموزه‌های دینی ‌مان دقیقا برعکس این تصورات، تأکید دارد که در اوج فشارها باید به همنوع خود کمک کنیم.

وی در ادامه اظهار داشت :پیامبر (ص) فرمودند: «مَن قضی لمؤمنٍ حاجهً قضی اللّه ُ لَهُ حوائجَ کَثیرَهً أدْناهُنَّ الجَنّهُ؛ هر کس یک نیاز را از مؤمنی برطرف سازد، خداوند نیازهای فراوان او را روا سازد که کمترین آن‌ها بهشت است.

حمید رضا اکبری در ادامه گفت:دولت سیزدهم نگاه ویژه ای به محرومان دارد و با برنامه ریزی های خود انشالله در جامعه دیگر شاهد نیازمندی نباشیم

ایشان در پایان گفت : این نکته را نباید فراموش کرد که کمک به دیگران را تا آنجا که ممکن می‌باشد خوب است که به صورت پنهانی انجام شود همچنانکه سیره اهل بیت نیز بر پنهان نگاه داشتن عمل‌های خیرخواه خود بوده است، مگر در جایی که بیان آن باعث انگیزه دهی به دیگران شود.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=24535

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار