پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 1 خرداد 1401 ساعت: 8:46 ب.ظ

پیام تبریک مدیر کل بهزیستی خوزستان به مدال آوران پارالمپیک توکیو

خوزستان"عطرکارون" مدیر کل بهزیستی خوزستان در پیامی ، افتخار آفرینی ورزشکاران خوزستانی در پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ را تبریک گفت...

خوزستان”عطرکارون” مدیر کل بهزیستی خوزستان در پیامی ، افتخار آفرینی ورزشکاران خوزستانی در پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان خوزستان،غلامرضا صدیق راد ،مدیر کل بهزیستی خوزستان در پی کسب مدال طلای پرتاب نیزه بانوان توسط هاشمیه متقیان،مدال نقره پرتاب نیزه توسط امان الله پاپی و کسب مدال نقره پرتاب نیزه توسط صادق بیت سیاح، این افتخار آفرینی را به این قهرمانان تبریک گفت.
متن پیام:
توان یابان عزیز کشورمان ،علی الخصوص ورزشکاران موفق استان همیشه و در عرصه های مختلف داخلی و خارجی با شکستن حصارهای محدودیت و معلولیت ،اثبات نموده اند که هر انسانی با تلاش و پشتکار می تواند علاوه بر فائق آمدن بر مشکلات ،قله های رفیع موفقیت و افتخار را فتح نماید،و همواره دوشادوش سایر آحاد جامعه در راه توسعه فردی و اجتماعی و آبادانی کشور کوشیده اند و طعم خوش موفقیت را چشیده و الهام بخش دیگران بوده اند.

ورزشکاران اعزامی از خطه زرخیز خوزستان به رقابتهای پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو ،یکبار دیگر با افتخار آفرینی و درخشش کم نظیر خود و با کسب مدالهای رنگارنگ ،پرچم خوش رنگ کشور عزیزمان را در این عرصه مهم ورزشی به اهتزاز در آورده و موجی از امید و نشاط را برای استان به ارمغان آوردند.

اینجانب این موفقیت ارزشمند را به مدال آوران پرافتخار و خانواده های معززشان ،جامعه ورزش استان و جامعه معلولان صمیمانه تبریک گفته و ضمن ارج گذاشتن به تلاش و زحمات مسئولین،دست اندر کاران ،مربیان و تمامی عزیزانیکه در کسب این موفقیتها نقش آفرینی کردند ،برای همه توان یابان عزیز استان و آنانی که معلولیت را محدودیت ندانسته و پر امید و پرتلاش، مسیر پر پیچ و خم موفقیت را طی می نمایند، آرزوی توفیق روز افزون دارم.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=24542

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار