پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 29 اردیبهشت 1401 ساعت: 9:12 ق.ظ

اقدامات انجام شده پایگاه بسیج شرکت برق منطقه ای خوزستان در هفته دولت

خوزستان"عطرکارون"فرمانده پایگاه بسیج امام حسین (ع) شرکت برق منطقه ای خوزستان اقدامات انجام شده را در هفته دولت تشریح کرد. به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان، یعقوب دانشی گفت: بسیج علی رغم اقدامات روزانه و متداولی که انجام می دهد در ایام و مناسبت ها نیز برنامه هایی اجرا می کند و در هفته دولت نیز چند اقدام را انجام داده است....

خوزستان”عطرکارون”وی افزود: یکی از برنامه های اجرا شده تقدیر از ورزشکاران بسیجی بوده و از اسماعیل اسفندیاری، نسرین ناصری زاده و رضا حسینی به نمایندگی از سایر ورزشکاران افتخار آفرین، قدردانی شده است.
فرمانده پایگاه بسیج امام حسین (ع) شرکت برق منطقه ای خوزستان تصریح کرد: دیدار با معاونت های منابع انسانی، معاونت مالی و امور پشتیبانی و طرح های توسعه و تقدیر از فعالیت های آنها و همچنین دیدار با مدیریت مالی و ذیحساب و مدیر دفتر روابط عمومی و قدردانی از تلاش های آنها، از دیگر اقدامات انجام شده بسیج در هفته دولت بوده است.
دانشی با بیان اینکه فضا سازی محیطی و نصب بنر در ساختمان های اداری به مناسب هفته دولت از دیگر اقدامات انجام شده است، گفت: دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران، قدردانی از کادر درمان و همچنین توزیع بسته های معیشتی در بین خانواده های کم برخوردار مناطق محروم شهر اهواز نیز در این هفته انجام شده است.
وی اظهار داشت: در حال تدارک برنامه های ویژه هفته دفاع مقدس هستیم و در نظر داریم در این هفته برنامه های متنوعی را انجام دهیم.
 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=24587

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار