پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 7 خرداد 1401 ساعت: 8:46 ق.ظ

مدیر گروه جهادی شهید همت خوزستان گفت: گروه های جهادی بازوی دولت سیزدهم خواهند بود

خوزستان"عطرکارون" حمید رضا اکبری مدیر گروه جهادی شهید همت خوزستان با بیان اینکه گروه های جهادی بازوی دولت سیزدهم خواهند بود در جلسه ویدیو کنفرانس با مدیران مسئول گروه های جهادی سازمان بحران کشور و استانداری های سراسر کشور گفت...

خوزستان”عطرکارون” حمید رضا اکبری مدیر گروه جهادی شهید همت خوزستان با بیان اینکه گروه های جهادی بازوی دولت سیزدهم خواهند بود در جلسه ویدیو کنفرانس با مدیران مسئول گروه های جهادی سازمان بحران کشور و استانداری های سراسر کشور گفت:
باید گروهی متشکل از جهادگران و افراد صاحب نظر در حوزه جهادی تشکیل گردد تا بتوانیم قانونی جامع در همه ابعاد برای پشتیبانی از گروه های جهادی داشته باشیم که همه جهادگران و دستگاه های اجرایی برای جهاد موثر و زمینه سازی در تمام عرصه ها فعالیت داشته باشند.

ایشان افزود: اداره کشور با مدیریت جهادی و تفکر جهادی محقق می شود. و  با کمک گروه های جهادی و جریان جهادی کشور و دولت در تمام ابعاد تقویت می گردد؛ و مدیران جهادی باید ودر مناصب انتخاب و پا به میدان بگذارند تا جهشی انقلابی حاصل کار باشد و مردم همه به این نتیجه رسیده اند که نتیجه درست رادر کار جهادی میبیند.

حمید رضا اکبری در ادامه اظهار داشت: هر کاری که می کنیم باید در راه تقویت تفکر جهادی و ارزشی باشد و اگر از فرهنگ جهادی فاصله بگیریم باید شاهد عقب ماندگی در تمام کارها باشیم.
مدیر گروه جهادی شهید همت خوزستان با بیان اینکه دولت سیزدهم در هر سطحی بایداز گروه های جهادی در تمام ابعاد استفاده کند اظهار داشت: گروه های جهادی باید در ابتدا مطالبه گری را از دولت سیزدهم را داشته باشند. زیرا ما در گروه های جهادی برای کمک به دولت از هیچ امری کوتاهی نخواهیم کرد.وی تصریح کرد: استاندار خوزستان جناب آقای خلیلیان که خود فرزند جهاد و شهادت است باید با فرهنگ جهادی و با کمک گروه های جهادی و مردم در خوزستان تحول ایجاد کند. و این مقدور نیست جز استفاده از تفکر جهادی .
حمید رضا اکبری در آخر بیان داشت:
ما در گروه های جهادی نگاهی پیشگیرانه به کارها خواهیم داشت و بازوی مدیرانی خواهیم بود که تفکر ارزشی و جهادی را در راس کارهای خو قرار داده باشند.
واز استاندار جدید خوزستان می خواهیم از تمام ظرفیت های گروه های جهادی برای آبادانی استان مظلوم خوزستان استفاده کند و از متفکران ضد جهادی حاکم بر مسند مدیریتی در استانداری خوزستان دوری بجوید.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=24585

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار