پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 1 خرداد 1401 ساعت: 10:38 ب.ظ

بومی سازی دستگاه‌های حفاری، معنای زیبای جهش تولید

خوزستان"عطرکارون"مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران: با حمایت همه جانبه از تولید داخل، بومی سازی قطعات و تجهیزات می‌توان شعار جهش تولید را تحقق بخشید...

خوزستان”عطرکارون”حمیدرضا گلپایگانی در نشست مشترک با جهاد دانشگاهی که با حضور رئیس، معاونان و جمعی از مسئولان برگزار شد، ضمن تقدیر از همکاری‌های ۲ مجموعه در زمینه طرحهای پژوهشی و تولید قطعات و تجهیزات افزود: جهاد دانشگاهی به عنوان یکی از معدود تولیدکنندگان دستگاه‌های حفاری در کشور است.بومی سازی دستگاه‌های حفاری، معنای زیبای جهش تولید

وی با بیان اینکه این نهاد در ارتباط با بازسازی و نوسازی ناوگان حفاری شرکت نیز باید پرتوان و موفق‌تر از گذشته عمل کند،گفت: گسترش همکاری بیش از پیش میان این شرکت و جهاد دانشگاهی امری ضروری است.

گلپایگانی افزود: ظرفیت‌های قابل توجهی برای توسعه همکاری‌های فیمابین ۲ مجموعه ملاحظه می‌شود که جای بحث و بررسی دارد.

رئیس جهاد دانشگاهی خوزستان در این نشست گفت: جهاد دانشگاهی کشور و همه واحد‌های آن در این شرایط حساس، وظیفه خود می‌داند که با همه توان به کمک صنعت از جمله صنعت راهبردی حفاری کشور بیایند.

حمیدرضا طیبی با اشاره به برنامه ریزی‌های صورت گرفته برای استفاده از تسهیلات صندوق‌های نوآوری و شکوفایی جهت تامین هزینه‌های دستیابی به دانش فنی، بر اهمیت هم افزایی و همکاری نزدیک ملی حفاری و جهاد دانشگاهی برای آسان سازی و شتاب بخشی در این خصوص و در راستای خودکفایی تاکید کرد.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=24744

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار