پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 7 خرداد 1401 ساعت: 8:36 ب.ظ

مدیر عامل شرکت فولاد اکسین: صادرات محصولات شرکت فولاد اکسین خوزستان از سر گرفته می‌شود

خوزستان"عطرکارون"مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان گفت: این شرکت پس از آخرین مرحله صادرات مستقیم به نام خود در سال ۱۳۹۷، توانست مجدداً صادرات محصولاتش را از خردادماه سال ۱۴۰۰ از سر بگیرد....
صادرات محصولات شرکت فولاد اکسین خوزستان از سر گرفته می‌شود

خوزستان”عطرکارون” امین آسیابان اظهار کرد: این شرکت در دو سال گذشته موانعی بر سر راه صادرات مستقیم به نام خویش داشت که با رفع آنها و برنامه‌ریزی مناسب توانست ضمن انعقاد قراردادهایی با خریداران کشورهای اروپایی و حوزه خلیج‌فارس، صادرات محصولات خود را بار دیگر آغاز کند.

وی تأکید کرد: این شرکت به‌واسطه تولید ورق‌های فولادی عریض در کلاس جهانی و قابل رقابت با برترین تولیدکنندگان دنیا، توانسته نظر مصرف‌کنندگان خارجی به‌ویژه اروپایی‌ها را به خود جلب کند.

آسیابان افزود: بنا بر اظهار خریداران اروپایی، ورق‌های تولیدی این شرکت کیفیت بسیار مناسبی دارند به‌گونه‌ای که مصرف‌کنندگان ورق، آن را برتر از نمونه‌های آسیایی و در رده نمونه‌های اروپای غربی قرار می‌دهند.

صادرات محصولات شرکت فولاد اکسین خوزستان از سر گرفته می‌شود

مدیرعامل فولاد اکسین بیان کرد: همه مراحل فرآیند صادرات ورق از بازاریابی و مذاکره با مشتریان خارجی تا انجام تشریفات گمرکی و امورات بندری محموله‌های صادر شده ورق برای نخستین بار و به‌طور مستقل در شرکت فولاد اکسین خوزستان انجام شده است.

آسیابان گفت: صادرات پایدار محصولات فولادی جز اهداف استراتژیک شرکت فولاد اکسین خوزستان بوده و برنامه‌ریزی لازم در راستای تحقق برنامه صادرات ۶۵ هزار تنی ورق‌های با ارزش افزوده بالاتر در سال ۱۴۰۰ برای تأمین منابع ارزی خرید قطعات و تجهیزات کارخانه انجام شده است.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=24771

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار