پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 4 خرداد 1401 ساعت: 3:07 ب.ظ

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی خوزستان: بیش از ۱۱۰۰ مسجد خوزستانی در مهرواره اوج ثبت‌نام کردند

خوزستان"عطرکارون"معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی خوزستان گفت: خوزستان با ثبت‌نام بیش از یک هزار و ۱۰۰ مسجد در مهرواره «اوج» در رتبه اول کشور قرار گرفته است....
بیش از ۱۱۰۰ مسجد خوزستانی در مهرواره اوج ثبت‌نام کردند

خوزستان”عطرکارون”حجت الاسلام احسان فرد آقایی در خصوص برگزاری مهرواره اوج در استان خوزستان اظهار کرد: با توجه به آغاز مهرواره اوج بنا بر فرمایش مقام رهبری مبنی بر اوج‌گیری نهضت خدمت‌رسانی با محوریت مساجد در سطح محلات، این مهرواره از سه هفته گذشته فعالیت اجرایی خود را در سراسر این استان آغاز کرد.

وی با بیان اینکه جلسات توجیهی ویژه رؤسای ادارات تبلیغات اسلامی در سراسر استان و کارشناسان فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی برگزار شد، افزود: ضمن اعلام فراخوان عمومی به همه ائمه جماعات مساجد برای ثبت‌نام در سامانه مهرواره اوج استان خوزستان با تلاش بی‌وقفه همه عوامل اداری و مجموعه‌های مردمی مرتبط توانست با لبیک یک هزار و ۱۳۹ نفر از ائمه جماعات مساجد در رتبه اول کشور قرار گیرد.

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی خوزستان با ابراز خرسندی از استقبال بسیار خوب مساجد استان از برگزاری مهرواره سراسری اوج بیان کرد: این حضور چشمگیر نشان از این مسئله دارد که استان خوزستان به‌عنوان یک استان ولایت مدار و گوش‌به‌فرمان مقام معظم رهبری برای برداشتن بارهای سنگین از دوش اسلام و انقلاب، همیشه در میدان بوده و خواهد بود.

حجت الاسلام فرد آقایی گفت: امید است مساجد مختلفی که در این مهرواره اعلام آمادگی کرده و لبیک گفته‌اند نسبت به احصای مسائل و مشکلات محلات خود اقدام و در رفع کردن مشکلات با استفاده از توان و ظرفیت مردم و مؤمنان محل اهتمام ویژه داشته باشند تا بتوانیم هر چه بیشتر شاهد بالندگی و خدمت‌رسانی به مردم استان خوزستان با محوریت مساجد باشیم.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=24777

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار