پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 29 اردیبهشت 1401 ساعت: 10:06 ق.ظ

رئیس بسیج جامعه پزشکی استان: در خوزستان با کمبود کیت مواجه‌ایم

خوزستان"عطرکاورن"رئیس بسیج جامعه پزشکی خوزستان گفت: در حال حاضر با کمبود کیت مواجه هستیم و باید کیت‌های بیشتری برای رهگیری موارد تماس در اختیار ما قرار بگیرد...
در خوزستان با کمبود کیت مواجه‌ایم

خوزستان”عطرکارون”دکتر عبدالرضا جانگران‌نژاد در نشست ستاد استانی مقابله با کرونا که امروز (۲۰ شهریورماه) در استانداری خوزستان برگزار شد، با اشاره به رفع مشکل کمبود واکسن، اظهار کرد: اکنون همه تمرکز بر واکسیناسیون است در حالی که باید به کار تیم‌های عملیاتی توجه شود تا کار در این زمینه کمرنگ نشود.

وی افزود: در حال حاضر با کمبود کیت مواجه هستیم و باید کیت‌های بیشتری برای رهگیری موارد تماس در اختیار ما قرار بگیرد.

رئیس بسیج جامعه پزشکی خوزستان با اشاره به عدم استقبال برخی مناطق از واکسیناسیون، گفت: در این راستا باید اجبار غیرمستقیمی در خصوص واکسیناسیون اعمال شود. به طور مثال همه رانندگان تاکسی، فروشگاه‌های پرمشتری و ادارات دارای مراجعه‌کننده بالا باید واکسینه شوند.

جانگران‌نژاد با تاکید بر افزایش پشتیبانی از طرح شهید سلیمانی بیان کرد: همچنین باید ارائه برخی خدمات به ازای ارائه کارت واکسن انجام شود.

همچنین سرهنگ مختار حیدری، معاون هماهنگ‌کننده فرماندهی انتظامی خوزستان در این نشست، اظهار کرد: در حال حاضر همکاران ما در دو حوزه سلامت و امنیت در حال ارائه خدمت هستند، بنابراین با شرایط سختی مواجه‌اند. تنها در یک ماه اخیر چهار شهید (امنیت) و چهار شهید سلامت تقدیم کردیم.

وی با اشاره به اعمال محدودیت‌ها توسط نیروی انتظامی، افزود: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۱۱ نفر از نیروهای ما به کرونا مبتلا و شهید حوزه سلامت شدند که این آمار نشان می‌دهد در این حوزه کم نگذاشتیم اما قطعا یک جاهایی کاستی وجود دارد.

معاون هماهنگ‌کننده فرماندهی انتظامی خوزستان گفت: از ۱۱ شهریورماه تا ۱۹ شهریورماه، ۹ هزار و ۹۰۸ بازدید مشترک، ۸ هزار و ۳۴۴ تذکر، ۳۹۶ اخطار، ۲۳۱ تعهد اخذ و ۱۰۰ واحد پلمب شده است.

وی عنوان کرد: همچنین از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۱۶۰ نفر که در حوزه محدودسازی معترض بودند، دستگیر شدند.

حیدری با اشاره به برخی از اقدامات انجام شده توسط نیروی انتظامی، بیان کرد: همچنین اکنون نیروهای ما برای جلوگیری از حرکت مشایه در مرزها مستقر هستند.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=24877

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار