پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 29 اردیبهشت 1401 ساعت: 9:52 ق.ظ

برگزاری جلسه شورای راهبری کلینیک کسب و کار خوزستان

خوزستان"عطرکارون" مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان از تصویب برنامه عملیاتی کلینیک کسب و کار استان در جلسه شورای راهبری خبر داد..

خوزستان”عطرکارون”  گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان، “اخلاق محمدیان” گفت: کسب و کارها به مشاوره های کاربردی نیاز دارند تا بتوانند مسائلی که در دنیای واقعی کسب و کار با آن روبرو هستند را حل و فصل کنند.

وی افزود: در کلینیک کسب و کار، گروهی از مشاوران که هر یک در زمینه خاصی متخصص هستند حضور دارند، کسب و کارهایی را که به آنها مراجعه می کنند را بررسی و عارضه یابی می کنند و در هر بخشی از کسب و کار که مشکل و ایرادی وجود داشته باشد راهکارهای مورد نیاز را ارائه می دهند.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان ادامه داد: نشست شورای راهبری کلینیک کسب و کار استان با هدف بررسی عملکرد این کلینیک در سال گذشته و تصویب برنامه عملیاتی در سال جاری برگزار شد.

محمدیان با بیان اینکه این جلسه با حضور اعضای شورای راهبری کلینیک کسب و کار استان برگزار گردید ، سازمان صمت، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، اتاق بازرگانی صنایع و معادن و کشاورزی ، رئیس انجمن مشاوران صنایع کوچک و متوسط و اعضای هیات امنای کلینیک کسب و کار استان را اعضای شورای راهبری کلینیک کسب و کار استان عنوان کرد.

گفتنی است کلینیک کسب و کار خوزستان از سال ۹۷ در استان راه‌اندازی شده است و به واحدهای صنعتی خدمات رسانی می کند

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=24920

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار