پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 4 خرداد 1401 ساعت: 3:05 ب.ظ

نشست شورای مرکزی پایگاه مقاومت بسیج اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان برگزار شد

خوزستان"عطرکاورن"نشست شورای مرکزی پایگاه مقاومت بسیج اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان امروز یکشنبه ۲۱ شهریورماه ۱۴۰۰ با حضور اعضای شورا در محل تالار اجتماعات این اداره کل برگزار شد....

خوزستان”عطرکارون”به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، فرمانده پایگاه بسیج اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در این نشست ضمن تقدیر و تشکر از حضور اعضای شورا و فعالیت های صورت گرفته توسط بسیجیان پایگاه گفت: با توجه به نزدیک شدن به هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر هشت سال جنگ تحمیلی برنامه های متنوع فرهنگی و هنری در قالب فضای مجازی برگزار می شود.

عباس حیدری افزود: پایگاه مقاومت بسیج اداره کل در نظر دارد تا با برنامه ریزی مناسب جهت حضور در مناطق کم برخوردار نسبت به ترویج و توسعه فعالیت های فرهنگی و هنری در این مناطق با استقرار میز خدمت اقدامات مطلوبی را انجام دهد.

وی اضافه کرد: این پایگاه تهیه کلیپ و تیزرهایی با موضوعات توسعه برنامه های فرهنگی و هنری و همچنین پیشگیری از بیماری کرونا و تشویق جامعه به مطالعه کتاب و کتابخوانی و موارد دیگر در فضای مجازی اقداماتی را در دستور کار دارد.

در پایان جلسه هریک از اعضای شورا برنامه های پیشنهادی خود را برای هفته دفاع مقدس و موارد مربوط به پایگاه بسیج ارائه دادند.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=24884

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار