پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 29 اردیبهشت 1401 ساعت: 10:27 ق.ظ

تمدید ثبت‌نام در سامانه دریافت کتب درسی تا ۳۱ شهریور

خوزستان"عطرکارون"بیش از ۹۶ درصد دانش‌آموزان خوزستانی در سامانه ثبت کتب درسی نام نویی کرده اند ...

خوزستان”عطرکارون”مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: توزیع کتاب‌های درسی در مدارس صورت می‌گیرد و در بخش خصوصی در سطح استان هیچ گونه توزیعی نداریم.

تمدید ثبت‌نام در سامانه دریافت کتب درسی تا ۳۱ شهریور
کوروش مودت افزود : از بالغ بر یک میلیون و ۱۰۰ هزار دانش‌آموز خوزستانی، تاکنون بیش از ۹۶ درصد برای دریافت کتب درسی ثبت‌نام کرده‌اند. همه کتب درسی، پس از اتمام ثبت‌نام دانش‌آموزان و البته پیش از آغاز مهرماه بین دانش‌آموزان توزیع خواهند شد.

وی گفت: کتاب‌های رسیده به استان، از روز گذشته (۲۱ شهریور) بین مناطق توزیع و در اختیار مدیران مدارس قرار داده شدند. مدیران مدارس براساس زمان‌بندی معین، برای توزیع کتب درسی به اولیا اطلاع خواهند داد تا دستورالعملهای بهداشتی رعایت و از تراکم جمعیت اولیا و دانش‌آموزان جلوگیری شود.

مودت بیان کرد: دانش‌آموزانی که تاکنون برای دریافت کتب درسی ثبت‌نام نکرده‌اند، می‌توانند با مراجعه به سامانه ثبت کتب درسی به نشانی https://www.irtextbook.ir/ درخواست خود را ثبت کنند. شرط ثبت‌نام در سامانه دریافت کتب درسی، کامل بودن ثبت‌نام در مدارس است. توزیع کتاب‌های درسی در مدارس صورت می‌گیرد و در بخش خصوصی در سطح استان هیچ گونه توزیعی نداریم.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در پایان با اشاره به وضعیت مناسب ثبت‌نام دانش‌آموزان خوزستانی در سامانه ثبت کتب درسی، گفت: ثبت‌نام در سامانه دریافت کتب درسی تا ۳۱ شهریور تمدید شد و دانش‌آموزان فرصت دارند تا این تاریخ نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=24930

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار