پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 7 خرداد 1401 ساعت: 9:21 ق.ظ

رئیس سازمان بسیج رسانه خوزستان از آغاز نشست های مطالبه گری وجهاد رسانه ای خبر داد

خوزستان"عطرکلرون"رئیس سازمان سازمان بسیج رسانه خوزستان از آغاز نشست های مطالبه گری و جهاد رسانه ای استان توسط این سازمان و بسیجی های رسانه خبر داد...

خوزستان”عطرکارون” سجاد بهمنی در خصوص این نشست گفت: این نشست ها با هدف مطالبه گری و رصد عملکرد مدیران، مسئولان و نمایندگان مجلس به صورت تخصصی برگزار می‌شود

رئیس سازمان بسیج رسانه خوزستان ادامه داد: در راستای برگزاری این نشست ها تعداد هشت تیم در حوزه های فرهنگی، اجتماعی، شورا و شهرداری ، ورزشی ، انرژی و غیره تشکیل شده که هر تیم متناسب با مدیر مربوطه در این نشست ها حاضر می شود.

وی هدف این نشست ها را ایجاد تعامل بین رسانه و مدیران دانست و تصریح کرد: استفاده از ظرفیت رسانه استان خصوصا بسیجیان رسانه در جهت شناسایی مشکلات و ارائه راه حل برای آنها از دیگر اهداف این نشست است.

وی بیان کرد: نخستین نشست با حضور محمد مهدی مطیعی عضو و رئیس کمیسیون محیط زیست شورای اسلامی کلانشهر اهواز و شجاعی رئیس سازمان فضای سبز ، پارک ها و هفت نفر از خبرنگاران متخصص محیط زیست برگزار شد.

بهمنی اضافه کرد: در این نشست به بررسی مسائل زیست محیطی و فضای سبز استان و مسائل و مشکلات مربوط به سایت سفیره و پسماند ، آلاینده های هوا، نخاله های ساختمانی و حریم رودخانه کارون و کاشت نخل های خرما در اهواز پرداخته شد. این نشست ها توسط سازمان بسیج رسانه و با حضور خبرنگاران متخصص هر حوزه ادامه پیدا می کند.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=25077

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار