پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 29 اردیبهشت 1401 ساعت: 9:23 ق.ظ

برگزاری بیش از یک هزار برنامه در هفته دفاع مقدس

خوزستان"عطرکاورن"به مناسبت هفته دفاع مقدس ،یک هزار و ۱۴۱ برنامه ، اعم از برنامه های فرهنگی و افتتاح طرح های محرومیت زدایی در خوزستان برگزار می شود....

خوزستان”عطرکارون”به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس در خوزستان ،جانشین آجا در جنوب و جنوب غرب گفت:نیرو‌های مسلح.همیشه وهمه جا برای دفاع از این نظام وانقلاب تلاش کرده اند.برگزاری بیش از یک هزار برنامه در هفته دفاع مقدس

امیر گودرزی ادامه داد: ما در تمام جبهه‌ها چه در طول هشت سال دفاع مقدس ، چه سیل و چه کرونا همواره درکنار مردم بوده  وخواهیم بود.

وی دیدار با نماینده ولی فقیه ، عطر افشانی گلزار شهدا، تجلیل از کارکنان ارتش،خانواده معظم شهدا و جانبازان،تجلیل از بانوان ایثارگر و فعالان در دفاع مقدس و بزرگداشت روز جوان و سرباز  را  از مهمترین برنامه های این هفته عنوان کرد.

جانشین آجا در جنوب و جنوب غرب کشور اظهار داشت:راه اندازی مرکز واکسیناسیون در منطقه زیتون کارمندی اهواز همچنین بیمارستان اهواز ،دزفول و خرم آباد نیز در این ایام از خدمات ویژه ارتش به مردم خوزستان است.

در ادامه این نشست جانشین سپاه، ولی عصر خوزستان نیز گفت:انقلاب ما با شعار استکبار ستیزی و. دفاع از محرومین به ثمر نشست.،انقلابی که به مزاج دشمنان و ابر قدرت‌ها خوش نیامد.

سردار باقری در ادامه افزود: حقایقی که در جنگ اتفاق افتاد را ما باید برای نسل‌های اینده خود بازگو می کنیم تا در تاریخ این انقلاب ماندگار بماند.

وی از مهمترین برنامه های سپاه خوزستان در این هفته نیز گفت: امسال به واسطه ویروس کرونا رژه برگزار نخواهد شد؛ اما  همزمان با  سراسر کشور بصورت ویدئو کنفرانس بیست هزار خوزستانی با رئیس جمهور دیدار خواهیم داشت.

جانشین سپاه، ولی عصر خوزستان ادامه داد:در هفته دفاع مقدس برنامه هایی از جمله  غبار روبی گلزار شهدا ، دیدار با نماینده ولی فقیه، تجلیل از خانواده شهدای سی و یک شهریور، اعزام اکیپ‌های پزشکی ، تجلیل از دانشجویان نخبه ، دانش اموزان طلاب فعال در مراکز درمانی در کرونا، کلنگ زنی طرح‌ها ، کمک های مومنانه  برگزار خواهد شد.

در پایان  از تولیدات تلویزیونی سپاه  ولی عصر خوزستان رونمایی شد.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=25204

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار