پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 4 خرداد 1401 ساعت: 2:58 ب.ظ

درخواست هاشمیه متقیان از رهبر انقلاب برای حمایت پارالمپیکی ها

خوزستان"عطرکاورن"هاشمیه متقیان قهرمان پارالمپیک در پرتاب نیزه، امروز در دیدار با مقام معظم رهبری خواستار حمایت از ورزشکاران پارالمپیکی شد ...

خوزستان”عطرکاورن”قهرمان پارالمپیک در پرتاب نیزه، امروز در دیدار با مقام معظم رهبری به صحبت پرداخت و خواستار برابری حقوق ورزشکاران پارالمپیکی از صندوق حمایت از ورزشکاران و اجرای لایحه استخدام ورزشکاران پارالمپیکی در دستگاه‌های دولتی شد.
درخواست هاشمیه متقیان از رهبر انقلاب برای حمایت از ورزشکاران پارالمپیکی
رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز با مدال‌آوران بازی‌های المپیک و پارالمپیک توکیو، دیدار کردند که در این دیدار هاشمیه متقیان قهرمان پارالمپیک در پرتاب نیزه و جواد فروغی قهرمان المپیک در تیراندازی، نکات و پیشنهاد‌هایی درباره حمایت برابر از قهرمانان، توسعه فعالیت‌های فرهنگی در ورزش و بومی‌سازی ورزش قهرمانی بر اساس مناطق، بیان کردند

متقیان در دیدار با رهبر معظم انقلاب گفت: من از سرزمین دود، خون، آتش، عشق و نجابت می‌آیم. اگرچه با ویلچر آمده ام، اما به برکت انقلاب و به حرمت مجاهدت شهدا عازم فتح قله‌های افتخار و عزتم.

وی گفت: من با وجود ناتوانی‌های جسمی و مشکلات گوناگون توانستم یکی از سکو‌های قهرمانی جهان را در مسابقات پارالمپیک توکیو فتح کنم و رکورد رشته پرتاب نیزه زنان را بشکنم تا با توکل به خدا قله‌های امید، تلاش و همدلی را برای ساختن ایرانی قوی فتح کنیم.

هاشمیه متقیان گفت: من دو خواهش از شما دارم که حرف همه ورزشکاران پارالمپیکی است؛ اول این که برابری حقوق ورزشکاران پارالمپیکی از صندوق حمایت از ورزشکاران و دوم لایحه استخدام ورزشکاران پارالمپیکی در دستگاه‌های دولتی اجرایی شود.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=25191

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار