پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 12 تیر 1401 ساعت: 1:05 ب.ظ

یاری هزاران حامی جدید به کمیته امداد خوزستان

خوزستان"عطرکارون"بیش از ۱۳ هزار حامی جدید با اجرای طرح ایران مهربان در خوزستان، به خانواده بزرگ حامیان استان اضافه شد.

خوزستان”عطرکارون”مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خوزستان با اشاره به وجود ۲۳ هزار ایتام و محسنین زیرپوشش این نهاد حمایتی گفت: در مجموع ۵۰ هزار حامی ایتام با کمیته امداد امام خمینی (ره) خوزستان مشارکت دارند.

جمال شیبه بیان کردهمایش ملی طرح ایران مهربان و آیین پایانی جشنواره اکرام، با تقدیر از خیران، سپاه، بسیج و مراکز نیکوکاری برای مشارکت در این طرح برگزار شد و همزمان با این پویش در اقدامی مبتکرانه و هوشمندانه طرح جشنواره اکرام و ایتام و محسنین با هدف شناساندن هرچه بیشتر این طرح و تشویق هر چه بیشتر نیکوکاران برای حمایت از ایتام در خوزستان به اجرا  در آمد.

وی با اشاره به اینکه این جشنواره به صورت مجازی برگزار شد گفت: کمیته امداد امام خمینی (ره) خوزستان به عنوان دبیرخانه این جشنواره معرفی شد و آثار را از تمامی استان‌ها برای داوری جمع آوری کرد.

شیبه ادامه داد: بخش‌های مختلف این جشنواره شامل خاطره، دلنوشته، آرزوی نقاشی، عکس، صنایع دستی و… بود که پس از دسته‌بندی و شماره‌گذاری آثاری که به صورت فیزیکی ارسال شده بود در مجموع بیش از ۲ هزار و ۸۰۰ اثر دریافت و به داوری راه یافت که بر اساس شاخص‌ها و معیار‌های هنری مشخص شده با استفاده از اساتید پیشکسوت استانی و کشوری پایش و نتیجه گیری شد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خوزستان بیان کرد: با طراحی نمایشگاه مجازی به آدرس ekramfest.emdad.ir نسخه دیجیتال آثار بارگذاری شده و مردم می‌توانند با مراجعه به این آدرس آثار را ببینند.

وی گفت: با رای داوران ۱۵ اثر برتر در این جشنواره برگزیده و معرفی شدند.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=26933

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار