پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 9 تیر 1401 ساعت: 11:19 ب.ظ

ارائه کارت واکسیناسیون، لازمه خدمات دهی به ارباب رجوع

خوزستان"عطرکارون"حضور و ارائه خدمت به ارباب رجوع در ادارات و سازمان‌ها منوط به ارائه کارت واکسیناسیون است.

خوزستان”عطرکارون”مدیرکل بازرسی استانداری خوزستان در مکاتبه‌ای به دستگاه‌های اجرایی استان خوزستان اعلام کرد: حضور و ارائه خدمت به ارباب رجوع در ادارات و سازمان‌ها منوط به ارائه کارت واکسیناسیون است.

رسول امیری افزود: همچنین تیم‌های بازرسی جهت نظارت و بازرسی از کلیه دستگاه‌های اجرایی بازدید می‌کنند و گزارش‌ها در جلسات ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا مطرح می‌شود.

وی ادامه داد : در صورت اجرا نکردن این مصوبه ستاد ملی و استانی کرونا از سوی کارکنان اداره‌ها یک ماه انفصال از خدمت شامل آن‌ها می‌شود.

رسول امیری از مدیران دستگاه‌های اجرایی خواست از واکسیناسیون تمامی کارمندان مجموعه خود اطمینان حاصل نمایند و ضمن ارسال اسامی کارمندان و کد ملی آن‌ها به مرکز بهداشت استان از وضعیت واکسیناسیون آن‌ها مطلع شوند.

مدیرکل بازرسی استانداری خوزستان با بیان اینکه از حضور کارمندانی که فاقد کارت واکسیناسیون باشند در محل کار جلوگیری شده و برای آنان غیبت منظور می‌شود گفت : مطابق قانون ابلاغی از سوی سازمان امور اداری و استخدامی کشور که به تایید ستاد ملی مقابله با کرونا رسیده ضمن تذکر کتبی، توبیخ و انفصال از خدمت برای این کارمندان پیش بینی شده است.

 

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=27021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار