پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 9 تیر 1401 ساعت: 8:28 ب.ظ

مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان: قرارگاه خادمان و یاوران قرآن کریم در خوزستان تشکیل شد

خوزستان"عطرکاورن"مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان از تشکیل قرارگاه خادمان و یاوران قرآنی سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در این استان با هدف محرومیت‌زدایی خبر داد.

خوزستان”عطرکارون”حجت الاسلام محمدمهدی نبی زاده ضمن اشاره سفر خود به شهرستان اندیکا و بازدید از مناطق زلزله‌زده این شهرستان اظهار کرد: با هدف ارتقای سطح فرهنگ قرآنی و استفاده از ظرفیت خیران در رفع محرومیت‌زدایی، قرارگاه خادمان و یاوران قرآن کریم به نام سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در استان خوزستان تشکیل و آغاز به کار کرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان افزود: قرارگاه خادمان و یاوران قرآن کریم شهید حاج قاسم سلیمانی در استان خوزستان فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

وی در ادامه فعالیت‌های قرارگاه خادمان و یاوران قرآنی را تشریح کرد و گفت: امید است که این قرارگاه با محوریت خادمان قرآن کریم و با شناسایی، سازمان‌دهی و استفاده از ظرفیت خیران در ابعاد مختلف و در راستای رفع محرومیت‌های فرهنگی و معیشتی در استان خوزستان اتفاقات اثرگذاری را رقم بزند.

به گزارش مهر، مسعود صدری (مدیرکل اسبق امور اقتصاد و دارایی خوزستان) به‌عنوان قائم‌مقام قرارگاه و حجت الاسلام رستمی نیابه به‌عنوان دبیر قرارگاه خادمان و یاوران قرآن کریم سردار شهید حاج قاسم سلیمانی معرفی شدند.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=27012

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار