پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 13 تیر 1401 ساعت: 4:54 ب.ظ

نشست معاونت توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان برگزار شد

خوزستان"عطرکارون"نشستی با حضور پرویز عزیزی معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، حاجی نوروز رئیس اداره امور اداری، مالی و پشتیبانی این اداره کل، بازرس ماده ۹۱ و ۹۲، کارشناس مدیریت عملکرد و تعدادی از کارشناسان حوزه ی معاونت توسعه مدیریت و منابع این اداره کل برگزار شد.

خوزستان”عطرکارون”به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان،در ابتدای این نشست معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان ضمن قدردانی از فعالیت های صورت گرفته،بر پرداخت بدهی های اداره کل از جمله هزینه های قبوض برق که ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ها را با مشکل مواجه کرده است تاکید کرد.

پرویز عزیزی همچنین انجام به موقع  فعالیت های سازمانی بر اساس فرایندهای تعریف شده در راستای ارتقای بهره وری را خواستار شد.

در ادامه سهیلا حاجی نوروز رئیس اداره امور اداری، مالی و پشتیبانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در خصوص رعایت شاخص های اداری و اهتمام و جدیت در انجام امور نکاتی را بیان کرد و جایگاه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان را مطلوب و قابل توجه بر شمرد و صیانت از این جایگاه را خواستار شد.

در ادامه جلسه کارشناسان به بیان مشکلات واحدهای مربوطه پرداختند و در خصوص رفع مشکلات در راستای انجام بهینه ی فعالیت ها ضمن بحث و تبادل نظر، پیشنهادهایی ارائه شد.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=27062

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار