پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 9 تیر 1401 ساعت: 10:23 ب.ظ

سینما دیجیتال شوش افتتاح شد

خوزستان"عطرکاورن"طی مراسمی با حضور ناصر چنانی معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان و جمعی از مسئولان محلی، "سینما دیجیتال شوش" در تالار نیایش این شهرستان افتتاح و راه اندازی شد...

خوزستان”عطرکارون”به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در این مراسم ضمن اشاره به پتانسیل و استعدادهای شاخص فرهنگی، هنری و مذهبی در شهرستان شوش، اظهار کرد: با همه ظرفیت ها و وجود آستانه مقدس حضرت دانیال نبی(ع) و گویش هایی متنوعی که در این شهرستان وجود دارد، با یک برنامه ریزی جامع، می توان کارهای موفقی را انجام داد.

ناصر چنانی افزود: یکی از آن ظرفیت ها، مسائل هنری و فعالیت های سینمایی است.بنا بر ساختار وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و زیرمجموعه های آن که ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرستان ها هستند، اصولاً دولت نمی تواند چیزی به نام سینما را بسازد.

وی ادامه داد: از سال ۱۳۹۴ به بعد رویکرد دیگری در شهرستان ها بنا و اولین گامی که برداشته شد، ایجاد سینماهای سیار بود. چون ما نمی توانستیم در استان سینمایی را احداث کنیم و برای اولین بار و به عنوان اولین استان، ۹ سیستم پخش دیجیتالی، مثل همین دستگاه که در تالار نیایش مستقر است را در استان ایجاد کردیم.

لازم به ذکر است، در این مراسم محسن ستاری فر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان شوش، اسکندر خطایی رئیس دادگستری،مهدی عارف سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی،محمد دیناروند کارشناس امورهنری،سینمایی و سمعی و بصری این اداره، مهدی عبدالخانی سرپرست اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی و علی رحمتی مسئول ستاد برگزاری نماز جمعه شهرستان شوش نیز حضور داشتند.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=27130

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار