پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 12 تیر 1401 ساعت: 12:51 ق.ظ

پوستر چهاردهمین جشنواره ملی شعر «در کوچه آفتاب» یادمان دکترقیصر امین پور رونمایی شد

خوزستن"عطرکارون"طی مراسمی با حضور مسئولان شهرستان گتوند، از پوستر چهاردهمین جشنواره ملی شعر در کوچه آفتاب، یادمان دکتر قیصر امین پور در فرمانداری این شهرستان رونمایی شد...
پوستر چهاردهمین جشنواره ملی شعر در کوچه آفتاب یادمان دکترقیصر امین پور رونمایی شد

خوزستان”عطرکارون”به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گتوند گفت: آثار متعددی از شعرای مطرح کشور به دبیرخانه رسیده که پس از بررسی آثار از برگزیدگان این رویداد ملی جهت شعرخوانی دعوت می شود.

حمید بهداروندی افزود: از برنامه های جنبی این جشنواره، می توان به برگزاری نمایشگاه خوشنویسی «درمسیر باد» توسط انجمن خوشنویسان شهرستان گتوند اشاره کرد.

وی ادامه داد: با توجه به شیوع بیماری کرونا امسال مانند سال قبل این جشنواره با حضور مسئولان استانی، هنرمندان و مردم با رعایت پروتکل های بهداشتی ۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶ در محل آرامگاه شاعر شعر انقلاب و دفاع مقدس، مرحوم قیصر امین پور برگزار می شود.

در ادامه امام جمعه شهرستان گتوند گفت: شهرستان گتوند ظرفیت های بسیار زیادی دارد.این ظرفیت ها بالقوه هستند و باید بالفعل شوند و در این مسیر باید از ظرفیت افراد برجسته شهرستان به نحو درست استفاده شود.

حجت الاسلام اسدپور اضافه کرد: امیدوارم که یک برنامه خوب در شأن و منزلت مرحوم دکتر قیصر امین پور همانند برنامه رونمایی از تمبر دکتر امین پور برگزار شود.ان شاءا.. همه مسئولان شهرستان با کمک همدیگر و هم افزایی هر چه بیشتر در جهت پیشرفت شهرستان قدم برداریم و شهرستان گتوند را با توجه به ظرفیت‌هایی که دارد به جایگاه اصلی خود برسانیم.

فرماندار شهرستان گتوند نیز خاطر نشان کرد: دکتر قیصر امین پور یک چهره ملی و بسیار فرهیخته برای کل کشور است و متعلق به یک محله، شهر و استان خاص نیست.

حسین اسدی پور افزود: قیصر امین پور گردن همه ما حق دارد. ادبیات و جایگاه شهرستان ما را ارتقا داد و برای همه ما افتخار است که یک چنین چهره فرهنگی و ادبی از شهرستان گتوند را تقدیم کشور کرده ایم.

وی اظهار امیدواری کرد همه ادارات و شهرداری‌های پنج شهر گتوند همکاری لازم را جهت برگزاری هر چه بهتر مراسم بزرگداشت چهاردهمین سالگرد مرحوم قیصر امین پور در روز شنبه ۸ آبان ماه داشته باشند.

در پایان این مراسم با حضور مسئولان شهرستان از پوستر چهاردهمین جشنواره ملی شعر «در کوچه آفتاب» رونمایی شد.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=27159

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار