پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 13 تیر 1401 ساعت: 4:07 ب.ظ

دکتر ناصری تأکید کرد؛ شرکت هفت‌تپه سودده می‌شود/ حقوق مهرماه کارگران به‌زودی پرداخت می‌شود

خوزستان"عطرکارون"مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی در حضور حجت‌الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای رئیس قوه قضائیه تأکید کرد که شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت‌تپه به‌زودی به شرکتی مهم و سودده تبدیل خواهد شد....

خوزستان”عطرکارون”دکتر عبدعلی ناصری در نشست بررسی آخرین وضعیت پرونده شرکت هفت تپه پس از واگذاری به دولت در اهواز گفت: پس از واگذاری شرکت نیشکر هفت تپه به شرکت توسعه نیشکر اقدامات مهمی از جمله تعیین فوری هیئت مدیره و مدیرعامل، تسویه همه مطالبات کارگری، آغاز ضربتی عملیات اورهال کارخانه و تعمیرات آن و انجام بیمه کارگران و بیمه تکمیلی صورت گرفت و در نتیجه این اقدامات رضایتمندی کارگران این شرکت حاصل شد.

وی با اشاره به تأثیر این اقدامات بر احیای شرکت هفت تپه افزود: که کارگران اکنون با تمام انرژی پای کار هستند تا براساس وفاق حاصل شده دوباره این شرکت به روزهای اوج خود برگردد.

ناصری در ادامه از پرداخت قریب‌الوقوع حقوق مهرماه کارگران هفت تپه خبر داد و گفت، زندگی و معیشت کارگران و مسائل رفاهی آنها در اولویت برنامه‌های کاری ما قرار دارد.

مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر با اعلام ادامه کشت نیشکر در زمین‌های آسیب دیده هفت تپه باتوجه به شرایط جوی، گفت که ما امسال سعی می‌کنیم در حد ۵۰۰ هکتار عملیات کشت را انجام می‌دهیم. همچنین برداشت ۳۰۰ هزار تن نیشکر موجود از قبل را نیز ان شاءالله به زودی آغاز خواهیم کرد.

وی در پایان اظهار کرد، بی شک برخی از مشکلات حقوقی باقیمانده از مدیریت قبلی همچون واگذاری بخش‌های مختلف در این شرکت همچنان پابرجا هستند که ما انتظار داریم دستگاه قضا در کنار ما باشد.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=27198

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار