پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 10 تیر 1401 ساعت: 12:36 ق.ظ

رتبه برتر شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان در ارزیابی سازمان استخدامی کشور

خوزستان"عطرکارون"شرکت شهرک های صنعتی خوزستان بر اساس ارزیابی سازمان اداری و استخدامی کشور برترین شرکت شهرک های صنعتی کشور معرفی شد...

خوزستان”عطرکاورن”اخلاق محمدیان مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان با اشاره به دریافت گزارش ارزیابی عملکرد شرکت شهرک های صنعتی استان، اظهار کرد: براساس اعلام دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت صمت و براساس ارزیابی سازمان اداری و استخدامی کشور، شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان برترین شرکت شهرک‌های صنعتی کشور معرفی شد.

وی افزود: سازمان اداری و استخدامی کشور، عملکرد شرکت‌های شهرک‌های صنعتی را در ۵ محور شامل کل امتیاز شاخص‌های عمومی و اختصاصی، امتیاز به تفکیک شاخص های اختصاصی، امتیاز به تفکیک شاخص های عمومی، امتیاز به تفکیک محورهای شاخص‌های عمومی و امتیاز به تفکیک زیر شاخص‌های عمومی بررسی کرد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: توجه به جذب سرمایه‌گذار و فراهم کردن بسترهای مطلوب سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی و همچنین تلاش برای بازگشت به تولید واحدهای راکد از جمله مواردی است که در شرکت شهرک های صنعتی خوزستان مورد توجه است.

محمدیان ادامه داد: نگاه ویژه به شرکت های دانش بنیان، رفع موانع تولید، پیگیری رفع مشکلات و مطالبات واحدهای تولیدی استان، فعالیت کلینیک صنعت برای عارضه یابی واحدهای تولیدی و… از دیگر اقدامات شرکت شهرک های صنعتی خوزستان برای حل مشکلات تولید و توجه به این مهم است.

وی افزود: در استان خوزستان ۷۳ شهرک و ناحیه صنعتی و حدود ۱۰ هزار هکتار زمین صنعتی وجود دارد و حدود ۴ هزار و ۳۶ قرارداد سرمایه‌گذاری در شهرک‌ های صنعتی خوزستان منعقد شده است که از این میزان، یک هزار و ۷۷۳ واحد صنعتی به بهره‌برداری و چرخه تولید رسیده‌اند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: از یک هزار و ۷۷۳ واحد صنعتی و تولیدی خوزستان، یک هزار و ۳۷۹ واحد فعال و ۳۹۴ واحد تولیدی و صنعتی نیز غیر فعال هستند.

بر اساس ارزیابی سازمان اداری و استخدامی کشور شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان موفق به کسب جایگاه نخست برترین شرکت شهرک‌های صنعتی در کشور شد.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=27310

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار