پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 16 تیر 1401 ساعت: 11:21 ق.ظ

رکورد توسعه پست برق ام الدبس خوزستان در ۱۵ روز

خوزستان"عطرکارون"مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت: طرح توسعه پست ام الدبس با نصب یک ترانس ۳۰ مگاولت آمپری در مدت ۱۵ روز به پایان رسید که در نوع خود یک رکورد اجرایی محسوب می شود...

خوزستان”عطرکارون”به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان، محمود دشت بزرگ اظهار کرد: با توجه به بازدید وزیر نیرو از پست ام الدبس و ضرورت توسعه آن به علت افزایش دیماند مصرفی، عملیات نصب و راه اندازی ترانس دوم این پست به ظرفیت ۳۰ مگاولت آمپر همراه با یک بی ۱۳۲ کیلو ولت ورودی و ۳ فیدر ۳۳ کیلو ولت در دستور کار قرار گرفت که با تلاش شبانه روزی گروه های اجرایی در مدت ۱۵ روز به پایان رسید.
وی با بیان اینکه زمان معمول اجرای این پروژه ها ۳ ماه می باشد تصریح کرد: به دلیل اهمیت موضوع آبرسانی و لزوم توسعه پست، با اتخاذ تمهیدات لازم، افزایش تعداد گروه های اجرایی و کار شبانه روزی همزمان آنها در چند بخش پست، خط و عملیات ساختمانی و تامین تجهیزات لازم مورد نیاز، این بازه زمانی سه ماهه به ۱۵ روز کاهش یافت.
مدیر عامل شرکت برق منطقه ای خوزستان افزود: پست ام الدبس در حال حاضر آماده بهره برداری و برق دار شدن است و بعد از هماهنگی های لازم وارد مدار می شود.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=27332

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار