پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 9 تیر 1401 ساعت: 10:16 ب.ظ

عضو هیات مدیره مرکز نیکوکاری شهدای ناجا مطرح کرد: پتانسیل‌ نیروی انتظامی در مسیر خدمت‌رسانی به محرومان قرار گرفت

خوزستان"عطرکارون"به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، نخستین مرکز نیکوکاری نیروی انتظامی با عنوان شهدای ناجا چندی پیش و به مناسبت هفته نیروی انتظامی، با حضور مسئولانی از کمیته امداد و نیکوکاران شهرقدس افتتاح شد...
خوزستان”عطرکارون”سرهنگ مهدی دریاب، عضو هیات مدیره مرکز نیکوکاری شهدای ناجا با اشاره به اقدامات این مرکز نیکوکاری و ضرورت فعالیت چنین مراکزی در مجموعه‌های نیروی انتظامی می‌گوید: مرکز نیکوکاری شهدای ناجا با هدف ارائه خدمات انسان‌دوستانه به نیازمندانی که از سوی فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان قدس معرفی می‌شوند، افتتاح شده است.
وی می‌گوید: کارکنان نیروی انتظامی در همه کلانتری‌های سراسر کشور، فعالیت‌های انسان‌دوستانه‌ای را به صورت سیستمی انجام می‌دهند.وقتی رئیس کمیته امداد شهر قدس پیشنهاد داد برای هماهنگی بیشتر این اقدامات و اثرگذاری حداکثری آنها، مرکزی تحت عنوان نیکوکاری در نیروی انتظامی شهرقدس دایر شود، ما استقبال کردیم.
این عضو هیئت مدیره مرکز نیکوکاری شهدای ناجا درباره فعالیت‌های نوع‌دوستانه این مجموعه توضیح می‌دهد: بر مبنای توافق صورت گرفته، قرار شده است ما در راستای اقدامات خیرخواهانه به عموم مردم، بحث مشاوره رایگان به خانواده مددجویان، اعزام به کمپ و ترک رایگان معتادان و همچنین بسته‌های حمایتی و معیشتی را فراهم کنیم و با هماهنگی کمیته امداد به نیازمندان حقیقی برسانیم.
وی با اشاره به فرمایش رهبر انقلاب مبنی بر ارائه کمک‌های مومنانه به ویژه در ایام همه‌گیری کرونا می‌گوید: پیرو این فرمایش، ما در این زمینه بسیار فعال بودیم و بسته‌های معیشتی برای خانواده‌های نیازمند فراهم کردیم که اکنون با ایجاد این مرکز نیکوکاری، اهدای این بسته‌ها تداوم خواهد داشت و با برنامه‌ریزی هدفمندتری انجام خواهد شد.
دریاب می‌افزاید: برای فعالیت حداکثری این مرکز نیکوکاری و ارائه خدمات حمایتی و تقویت مشاوره‌ها، از تمام ظرفیت‌ها و زیرساخت‌های نیروی انتظامی و کارکنان خدوم آن بهره برده‌ایم.
وی با بیان اینکه این مجموعه تازه افتتاح شده و قطعا هر چه جلوتر برویم تعاریف جدیدی برای ارائه خدمات به نیازمندان پیدا خواهیم کرد، توضیح می‌دهد: قطعا این پتانسیل وجود دارد که همه مجموعه‌های نیروی انتظامی به مراکز نیکوکاری تجهیز شوند. در همه مراکز ظرفیت یکسان و زیرساخت های مناسب وجود دارند که می‌تواند با یک تعریف یکسان و استفاده از پتانسیل‌های کمیته امداد در این قالب مورد استفاده قرار گیرد.
 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=27316

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار