پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 13 تیر 1401 ساعت: 4:12 ب.ظ

مطالبه اهالی محترم خوزستان/برگشت روزهای نوید بخشی در راه خواهیم داشت/ به عبدالله ویسی اعتماد کنیم

خوزستان"عطرکارون" عبداله ویسی جوانی از خطه خوزستان همراه با شاهین اهواز یکی از پدیده ها و جوان تر در آن دهه بود و در سن پائین هنرنمایی خود را در نخبگان فوتبال خوزستان و ایران به رخ کشید...

عبداله ویسی جوانی از خطه خوزستان همراه با شاهین اهواز یکی از پدیده ها و جوان تر در آن دهه بود و در سن پائین هنرنمایی خود را در نخبگان فوتبال خوزستان و ایران به رخ کشید. شاهین اهواز اوج هنر نمایی این عجوبه در مستطیل سبز بود در تیم های گوناگون حرفه ای کار نمود چه در عرصه بازیکن و چه در عرصه مربیگری و تا جام جهانی عضو تیم ملی بود که لابگری های وقت آن جوان را از حضور در جام جهانی باز نگه داشت حضور چندین ساله بازی در تیم فولاد خوزستان و بارها حضورش جهت سرمربی گری به گوش رسید ولی متاسفانه گویا قسمت نبود که سکاندار این باشگاه بنام را بدست گیرد تا در لیگ جدید و اعتماد هیات مدیره باشگاه و مدیر عامل با تجربه این باشگاه اقبال چندین ساله اش را که بی صبرانه منتظرش بود را نصیب حضور این جوان بومی جهت تصدی گری سرمربی فولاد رقم خورد.

حال مدتی حضورش در بدو دو بازی نتیجه نه چندان مطلوبی کسب ننمود در حالی که اول راه تیم و حضور این جوان آتیه دار است امید می‌رود حمایت همه‌جانبه از سوی هئیت مدیره و مدیر عامل و هواداران و تمامی پیشکسوتان در این عرصه و همه رسانه های محلی انتظار میرود که باشگاه به جایگاه واقعیش خواهد برگشت و روزهای نوید بخشی در راه خواهیم داشت و در پایان از همه منتقدین بحق و دلسوزان این باشگاه مهم استان مان وحدت رویه عامل رمز پیروزیهای فولاد خوزستان و با حضور خیل عظیمی از هواداران در استادیوم شهدای فولاد باشیم.

به امید کسب نتیجه های عالی در جام باشگاه های آسیا و در بازی های لیگ دستاورد شادی و روحیه برای کل استان مان را شاهد باشیم.

به امید روزهای بهتر..

نوشته به قلم کورش محمدحسینی

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=27289

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار