پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 9 تیر 1401 ساعت: 8:10 ب.ظ

پیام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان به مناسبت فرارسیدن ۱۳ آبان

خوزستان"عطرکارون"مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در پیامی، فرارسیدن ١٣ آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی را تبریک گفت...
خوزستان”عطرکارون”به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، متن پیام به این شرح است:

سیزده آبان در تاریخ نهضت اسلامی مردم مسلمان ایران از روزهای بزرگ و سرنوشت‌ساز است که هر سه رویداد بزرگ این روز (١٣ آبان ١٣۴٣، ١٣ آبان ١٣۵٧ و ١٣ آبان ١٣۵٨) نقطه عطفی در مسیر حرکت این نهضت الهی شد و به جریان پیروزی انقلاب اسلامی، سرعت بخشید.

١٣ آبان ١٣۵٧، روز شکست عظمت و اقتدار حکومت طاغوت و روز ظهور قدرت ایمان و توانایی جوانان ایران اسلامی و تداعی‌کننده پایمردی جوانانی است که در سال ١٣۵٨ در پیروی از امام خویش، طبل رسوایی مزدوران و جاسوسان آمریکایی را به صدا درآوردند و ثابت کردند که ایرانیان هرگز ننگ سیطره استکبار را بر پیشانی خود نخواهند پذیرفت.

در این راه، شهدای بزرگ دانش‌آموز، جان عزیز خود را فدای انقلاب کردند تا پیروی از خط امام (ره) و مبارزه با استکبار را جهانی کنند.

اینجانب،ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی به‌ویژه شهدای دانش‌آموز، ١٣ آبان را که به نام روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان مسلمان و روز مبارزه با استکبار جهانی نام‌گذاری شده است، به عموم دانش‌آموز میهن اسلامی به‌ویژه استان خوزستان تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

محمد جوروند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=27374

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار