پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 12 تیر 1401 ساعت: 2:19 ب.ظ

نشست تخصصی کارشناسان ارشد مد و لباس استان خوزستان در اهواز برگزار شد

خوزستان"عطرکارون"نشست تخصصی کارشناسان ارشد مد و لباس استان خوزستان به مناسبت بزرگداشت ۱۳ آبان و روز دانش‌آموز به صورت مجازی برگزار شد...
خوزستان”عطرکارون”به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، این نشست به صورت مجازی (وبینار) و با موضوع آشنایی با رشته طراحی و دوخت به‌همراه پرسش و پاسخ‌های مرتبط با ورود به دانشگاه‌ها و بازار کار فارغ التحصیلان هنرستان و همچنین دانش‌آموختگان دانشگاهی روز چهارشنبه ۱۲ آبان‌ماه، در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با حضور ناصر چنانی معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، نسرین بیگدلی ریس اداره هنری اداره کل، هیئت مدیره انجمن طراحان مد و لباس استان خوزستان و کمیته‌های تخصصی انجمن یادشده، برگزار شد.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در این نشست ضمن گرامی داشت روزملی ۱۳ آبان و تبیین اهداف برگزاری این وبینار یک روزه گفت: استقلال و آزادی و عزت کشورمان مرهون ایثار و خون شهداست که از شهدای دانش آموز تا شهدای مدافع حرم اهل بیت (ع) ادامه داشته است که برای دفاع از دین و ناموس و میهن جانشان را نثار سرزمین ایران اسلامی کردند.

ناصر چنانی افزود: پیام این وبینار در این مناسبت مهم، زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدایی که ثمره مجاهدت و خونشان درمقابل استکبار، استقلال فرهنگی و فکری است که ثمره بسیاربزرگی است.

سپس نشست تخصصی با موضوع‌های مطرح‌شده به ‌صورت پرسش و پاسخ با حضور کارشناسان ارشد مدینه نری میسا، نسرین ارجمندی، معصومه بویری منجی و آزاده فروزان ادامه یافت و در پایان با نگرشی امیدوارکننده، اهداف انجمن طراحان مد و لباس خوزستان برای برنامه‌های آتی مشخص شد.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=27402

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار