پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 12 تیر 1401 ساعت: 2:14 ب.ظ

گروه ملی صنعتی فولاد ایران در انتظار حمایت گمرکی و اقتصادی

خوزستان"عطرکارون"مدیرعامل گروه ملی صنعتی فولاد ایران خواستار رفع محدودیت‌های گمرکی و اجازه صادرات برای دسترسی به بازار‌های بین المللی شد.. .

خوزستان”عطرکارون”نادر جعفر یوسفی در ستاد تسهیل رفع موانع تولیدی صنایع استان که با حضور رضایی معاون اقتصادی رییس جمهور برگزار شد با اشاره به اینکه گروه ملی اولین تولید کننده محصولات فولادی کشور است گفت: ظرفیت تولید این شرکت تقریبا ۱/۵ میلیون تن محصولات نوردی کشور اعم از میلگرد، تیر آهن، کلاف و لوله است.

وی با بیان اینکه رونق تولید این شرکت منجر به تثبیت و توسعه اشتغال است افزود: با تامین سرمایه در گردش شرکت متناسب با ظرفیت آن و در راستای تولید اقتصادی این مجموعه می‌توان شعار رفع موانع تولید را محقق کرد.

مدیرعامل گروه ملی صنعتی فولاد ایران گفت: با رفع محدودیت‌های گمرکی و اجازه صادرات به مدت دو سال، همچنین رفع محدودیت کد سپام توسط بانک مرکزی جهت دریافت اعتبارات اسنادی و ضمانتنامه‌های بانکی می‌توان تولیدات این مجموعه را به بازار‌های بین المللی نیز معرفی کرد.

گروه ملی صنعتی فولاد ایران، نخستین کارخانه فولاد سازی کشور است که در سال ۱۳۴۲ راه اندازی شده و این مجتمع بزرگ فولاد سازی  ۶ کارخانه دارد که در آن محصولاتی از جمله تیرآهن، لوله، میلگرد و  مفتول تولید می‌شود.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=27423

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار