پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 9 تیر 1401 ساعت: 11:30 ب.ظ

از کارهای مهم گروه های جهادی پیشگیری از آسیبها و رفع محرومیت

خوزستان"عطرکارون"پیشگیری از آسیبها و رفع محرومیت ها از کارهای مهم گروه های جهادی است که بایستی دستگاه های حاکمیتی از آن پشتیبانی نمایند...

خوزستان”عطرکارون”نشست روند بررسی و چگونگی هم افزایی همکاری اداره کل امور روستایی استانداری خوزستان پیرو نامه دفتر مقام معظم رهبری به استاندار خوزستان در راستای کمک به گروه جهادی شهید همت برگزار شد.

حمید رضا اکبری مدیر گروه جهادی شهید همت در این نشست ضمن بیان اینکه جناب رئیس جمهور جهادی وارزشی بار ها در سخنان خودشان با بیان اینکه فعالیت‌های جهادی باید مردم‌محور و برپایه فعالیت‌های مردمی باشد، حمایت جدی از گروه های جهادی را ضروری دانسته اند، بیان داشت : همانگونه که همگان می دانیم ریاست محترم جمهوری وظیفه دولت را در این عرصه برای تحقق محرومیت زدایی از فعالیت جهادگران حمایت کرده و دستور داده اند تا موانع موجود را از پیش پای گروه جهادی برداشته شود.
وی درادامه گفت: متولی روستاها وزارت کشور است که یک نهاد سیاسی بوده ؛ اما برای رفع محرومیت زدایی در این مناطق وجود گروه های جهادی می تواند بسیار حائز اهمیت باشد. مدیر کل امور روستایی در این نشست نیز بیان کرد:
گروه های جهادی در زمینه مسائل روستاها نسبت به محرومیت زدایی ورود کنند؛ ما از انها حمایت می کنیم . لذا ما به دهیاران و شوراها اسلامی روستاها گفته ایم در کنار گروه های جهادی برای خدمت رسانی مطلوب به مردم شریف روستاها پیشگام باشند. وی در ادامه اظهار کرد: من در همین جا به معاونینم ابلاغ می کنم که با هم اندیشی و هم افزایی در کنار گروه جهادی شهید همت درراستای محرومیت زدایی و توسعه عمران و اشتغال روستایی کمک و یاور باشند.

در آخر هماهنگ کننده گروه جهادی شهید همت آقای سید مرتضی صالحی ضمن تشریح برخی از مشکلات روستا هاو شناسایی مشکلات مناطق محروم و ارائه به موقع خدمات تاکید و اضافه نمود: پیشگیری از آسیبها و تنشها با مدل کارهای جهادی قابل انجام بوده و میباست دستگاهها های دولتی با گروههای جهادی همکاری نزدیک داشته و با در اختیار گذاشتن امکانات و تجهیزات موجود میتوان گامهای موثری در رفع محرویت برداشت.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=27454

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار