پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 12 تیر 1401 ساعت: 1:38 ب.ظ

مدیر گروه جهادی شهید همت گفت: نتیجه بی کفایتی و عدم احساس مسئولیت برخی مدیران ارشد؛ خطری برای توسعه خوزستان است

خوزستان"عطرکارون"به گزارش روابط عمومی گروه جهادی شهید همت خوزستان مدیر این گروه جهادی در نشست هم اندیشی و هم افزایی با مسولین بسیج سازندگی و فرماندهی سپاه دشت آزادگان به لزوم انجام کارهای فرهنگی در مناطق محروم اشاره کرد...


خوزستان”عطرکارون”به گزارش روابط عمومی گروه جهادی شهید همت خوزستان مدیر این گروه جهادی در نشست هم اندیشی و هم افزایی با مسولین بسیج سازندگی و فرماندهی سپاه دشت آزادگان به لزوم انجام کارهای فرهنگی در مناطق محروم اشاره کرد و گفت: گروه جهادی شهید همت در کنار محرومیت زدایی به مسائل فرهنگی نیز توجه کرده و آن را در اولویت کارهای خود قرار داده است .

جانشین سپاه دشت آزادگان در این نشست به تبیین فلسفه گروه های جهادی پرداخت و بیان داشت : خدمت به مردم یکی از مهمترین توصیه های ائمه معصومین(ع)به مسئولین است، ادامه داد: همه مسئولین لازم است با دقت هرچه تمام تر و به محسوس ترین شیوه ممکن نسبت به حل مشکلات و دغدغه های مردم همت کنند.

حمید رضا اکبری در بخش دیگری از سخنان خود به لزوم انجام کارهای فرهنگی در مناطق محروم پرداخت و گفت: گروه های جهادی در کنار محرومیت زدایی باید به مسائل فرهنگی نیز توجه و آن را در اولویت کارهای خود قرار دهند. چراکه امروز دشمنان در تلاش هستند تا با تهدید نرم و تهاجم فرهنگی، نسل های اینده انقلاب را تحت تاثیر افکار خود قرار دهند.

وی با بیان اینکه نتیجه بی کفایتی و عدم احساس مسئولیت برخی مدیران خوزستان خطری است برای توسعه ، گفت: اگر مسئولان احساس تکلیف می کردند و متعهدانه مدیریت می کردند وضعیت فعلی اقتصادی و فرهنگی استان مظلوم و زرخیز خوزستان این نبود.

مدیر گروه جهادی شهید همت تصریح کرد: مسئولی که دغدغه مردم نداشته باشد بی تفاوت خواهد بود. وی با بیان اینکه مسئول دغدغه‌ مند شبانه روز در راستای خدمت به مردم تلاش می کند، گفت: کار جهادی از ویژگی های مسئولینی است که ائمه معصومین(ع) را الگوی خود در زندگی قرار داده اند بنابراین شبانه روز تلاش می کند تا ضمن حل دغدغه های مردم با خدمت به آنها رضای الهی را کسب کند.
سید مرتضی صالحی هماهنگ کننده گروه جهادی شهید همت خوزستان نیز در این نشست در پایان اظهار داشت : طبق منویات مقام معظم رهبری محرومبت زدایی هدف اصلی گروه های جهادی بوده و رفع محرومیت در سطح مناطق مرزی باید در اولویت قرار بگیرد و برای این منظور میتوان با احصا ظرفیتهای موجود که مغفول و معطل واقع گشته اند با طرح و برنامه کارشناسی شد بستر را برای فعالیتهای اقتصادی و ایجاد اشتغال پایدار و رفع بیکاری و محرومیت از مردم این مناطق گامهای موثری را برداشت.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=27445

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار