پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 9 تیر 1401 ساعت: 8:24 ب.ظ

بیمه محصولات پاییزی در خوزستان

خوزستان"عطرکارون"همزمان با شروع فصل کشت، کار بیمه محصولات کشت پاییزی در این استان با هدف حمایت از کشاورزان و بهره برداران از امروز شروع شد...

خوزستان”عطرکارون”مدیرکارگروه خدمات بیمه‌ای بانک کشاورزی خوزستان گفت: بیمه محصولات کشاورزی پاییزی در استان منطبق با مصوبه شورای کشاورزی که مبتنی بر الگوی کشت در سال زراعی جاری است عملیاتی می‌شود.

محمد آلاله با اشاره به الگوی کشت محصولات پاییزی در استان که متناسب با وضعیت آب تعریف و تنظیم شده است افزود: درهمه مناطقی که کشت پاییزی از سوی جهاد کشاورزی مجاز شناخته شده است، محصولات کشاورزی بیمه می‌شوند.

وی از عموم کشاورزان خوزستانی که منطبق با الگوی کشت و مصوبه شورای کشاورزی اقدام به کشت محصولات پاییزی کرده‌اند خواست محصول خود را در برابر حوادث غیرمترقبه و پیش بینی نشده بیمه کنند.

مدیرکارگروه خدمات بیمه‌ای بانک کشاورزی خوزستان به شکنندگی بخش کشاوررزی خوزستان در سال‌های اخیر که با ۲ پدیده سیلاب و خشکسالی شدید رو به رو بوده است اشاره کرد و گفت: بیمه محصولات مجاز کشاورزی که دولت نیمی از حق بیمه را پرداخت می‌کند نقش مهمی در پایداری کشاورزی و حمایت از بهره داران دارد.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=27523

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار