پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 11 تیر 1401 ساعت: 4:33 ق.ظ

تقدیر ویژه از هنرمندان خوزستانی نمایش خیابانی «درد پنهان»

خوزستان"عطرکارون"پس از راهیابی و اجرای نمایش خیابانی «درد پنهان» به عنوان نماینده استان خوزستان به پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر کوتاه ارسباران در آذربایجان شرقی، مورد تقدیر ویژه نهادها و سازمان ها قرار گرفت...

خوزستان””عطرکارون”به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، گروه تئاتر آئین مردم با اجرای نمایش خیابانی «درد پنهان» به کارگردانی مصطفی بوعذار به موضوع ایثار و مقاومت پزشکان و پرستاران در مواجه با بحران کرونا پرداخته بود که با لوح تقدیر و هدایای نقدی از سوی مدیریت دانشگاه علوم پزشکی و شبکه بهداشت و درمان، بنیاد شهید و امور ایثارگران، درمانگاه شبانه روزی شهر سالم و هیئت داوران این جشنواره مورد تقدیر ویژه قرار گرفت.

گروه نمایشی «آئین مردم» با دو نوبت اجرای خود در بوستان قاسم خان اهری و محوطه بیمارستان باقرالعلوم شهرستان اهر مورد استقبال کم نظیر عموم شهروندان و پرستاران کادر درمان مواجه شد و معصومه عموری بازیگر این نمایش موفق به کسب عنوان بازیگر دوم بخش خیابانی پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر کوتاه ارسباران شد.

در مراسم اختتامیه این جشنواره و در اقدامی شایسته، معصومه عموری بانوی هنرمند خوزستانی در حضور دکتر اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، استاندار آذربایجان شرقی و سایر مدیران ارشد این استان، جایزه بازیگری خود را به پرستاران و شهدای مدافع سلامت کشور به ویژه استان خوزستان اهدا کرد.

پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر کوتاه ارسباران به دبیری عباس خلیفه لو از ۱۷ تا ۲۱ آبان ماه ۱۴۰۰ در شهرستان اهر برگزار شد.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=27511

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار