پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 11 تیر 1401 ساعت: 4:13 ق.ظ

رزمایش دفاع از مقر ، در اداره کل تامین اجتماعی استان خوزستان برگزار شد

خوزستان"عطرکارون"سید محمد مرعشی فرماده بسیج اداره کل تامین اجتماعی استان خوزستان :رزمایش دفاع از مقر موجب افزایش توان خود حفاظتی سازمان هاست...

خوزستان”عطرکارون”به گزارش روابط عمومی اداره کل تأمین اجتماعی استان خوزستان ؛ سید محمد مرعشی فرمانده بسیج اداره کل تامین اجتماعی استان خوزستان در خصوص برگزاری این رزمایش گفت : رزمایش دفاع از مقر یکی از برنامه های سازمان بسیج ادارات است که به منظور دفاع از محیط و تشکیل گروه های واکنش سریع برگزار می شود . کارکنان بسیجی اداره کل تامین اجتماعی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی آمادگی خود را جهت خنثی نمودن یا کاهش تاثیرات اقدامات تخریبی دشمن به نمایش گذاشتند و با هوشیاری کامل حفاظت از ساختمان اداره کل را بر عهده گرفتند .
فرمانده بسیج اداره کل تامین اجتماعی افزود : برگزاری این گونه رزمایش ها به منظور ارتقاء سطح توان خود حفاظتی و آمادگی کارکنان ادارات برای مواجهه با هرگونه تهدید ، ضروری است . هر مجموعه و هر سازمانی وظیفه حفاظت و دفاع از اماکن خود جهت جلوگیری از توقف خدمت رسانی به مردم را دارد.  برگزاری این گونه رزمایش ها بمنظور پیشگیری و آمادگی نیروها برای مدیریت و مقابله با تهدیدات احتمالی بسیار ضروری است.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=27509

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار