پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 13 تیر 1401 ساعت: 5:25 ب.ظ

پرداخت تسهیلات به طرح های صنعتی خوزستان

خوزستان"عطرکارون"یک‌هزار و ۷۵۰ میلیارد ریال تسهیلات سرمایه ثابت به طرح‌های صنعتی توسعه‌ای بزرگ خوزستان اختصاص داده شد...

خوزستان”عطرکارون”رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: یک‌هزار و ۷۵۰ میلیارد ریال تسهیلات سرمایه ثابت به طرح‌های صنعتی توسعه‌ای بزرگ خوزستان اختصاص داده شد.

امیرحسین نظری افزود:همچنین ۱۹۰ میلیارد ریال تسهیلات سرمایه ثابت برای طرح‌های صنعتی کوچک استان خوزستان از محل رونق تولید اختصاص یافت.

وی گفت: ۹۲۹مصوبه برای حل مشکلات واحد‌های تولیدی از ابتدای امسال تا کنون در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید خوزستان تصویب شده است که ۵۴۰ مصوبه تا کنون اجرایی شده است.

نظری اظهار داشت: از ابتدای امسال تا کنون در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان پرونده ۸۱۶ واحد تولیدی که دارای مشکل بودند مورد بررسی قرار گرفت. از این تعداد ۲۸۷ پرونده مربوط به کمیته مالی و اعطای تسهیلات، ۲۹۹ مصوبه مربوط به تعیین تکلیف بدهی معوقه بانک ها، ۱۵ مصوبه مربوط به امور مالیاتی، ۲۵ مصوبه تامین اجتماعی، ۱۲۷ مصوبه در بخش تامین انرژی و زیر ساخت و هفت مصوبه مربوط به محیط زیست بوده است.

وی گفت: با همکاری و هم افزایی اعضای کارگروه، گامی موثر در مسیر رفع مشکلات واحد‌های صنعتی و تولیدی استان خوزستان می‌توان برداشت.

رییس سازمان صمت خوزستان بیان کرد: تمرکز دولت ایجاد زمینه برای تولید و اشتغال و رفع موانع در این بخش می‌باشد.

نظری ادامه داد: قسط بندی مالیات واحد‌های صنعتی بزرگ آسیب دیده از سیل و خشکسالی، صدور کارت بازرگانی برای شرکت گروه ملی فولاد ایران و استمهال بدهی تسهیلات و تامین اجتماعی شرکت کشت و صنعت هفت تپه از جمله اقدامات مهم ستاد تسهیل و رفع م وانع تولید استان خوزستان می‌باشد.

بیش از یک هزار و ۸۰۰ واحد تولیدی در خوزستان در خارج از شهرک‌های صنعتی فعال هستند.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=27520

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار