پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 12 تیر 1401 ساعت: 12:51 ق.ظ

بازگشت مجدد واحد‌های صنعتی مشکل‌دار به چرخه تولید

خوزستان"عطرکاورن"مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان : تلاش خواهیم کرد تا شرایط را برای بازگشت مجدد واحد‌های صنعتی به چرخه تولید مهیا کنیم...

خوزستان”عطرکارون”مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان در خصوص بازگشت به تولید واحد‌های صنعتی در خوزستان گفت: یکی از برنامه‌های اصلی شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان، بازگشت مجدد واحد‌های صنعتی به چرخه تولید است.

اخلاق محمدیان افزود: در استان خوزستان با توجه به ظرفیت‌ها و توانایی که در بخش صنعت داریم، تلاش خواهیم کرد تا شرایط را برای بازگشت مجدد واحد‌های صنعتی به چرخه تولید مهیا کنیم.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: برنامه اصلی شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان بر این اصل استوار است و در ستاد تسهیل و کارگروه رفع موانع تولید تلاش می‌کنیم که مشکلات واحد‌های تولیدی رفع شوند.

محمدیان تصریح کرد: عمده واحد‌هایی که باید تلاش کرد تا مجددا فعال و به چرخه تولید بازگردند، در تملک بانک‌ها هستند. در این زمینه با برگزاری جلسات متعدد و برنامه‌ریزی، پیگیر حل مشکلات پیش روی واحد‌های تولیدی مستقر در شهرک‌های صنعتی استان هستیم.

وی ادامه داد: تلاش خواهیم کرد با شناسایی این واحد‌ها و عارضه‌یابی، نسبت به حل مشکلات آن‌ها اقدام کنیم تا در صورت امکان مجددا به چرخه تولید بازگردند.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=27623

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار