پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 12 تیر 1401 ساعت: 12:36 ق.ظ

برپایی میز خدمت ادرات کل استان به مناسبت هفته بسیج

خوزستان"عطرکارون"جمال شیبه مدیرکل و فرمانده بسیج کمیته امداد خوزستان :به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج و ارج نهادن به ایثار و فداکاری های بسیجیان در راستای افزایش رضایتمندی آحاد جامعه و بهره برداران، ارتقاء سطح اعتماد مردم، ترویج روحیه بسیجی در خدمت گذاری به مردم ولایتمدار و حسینی استان خوزستان انجام شد..

خوزستان”عطرکارون”شجره طیبه بسیج، یادگاری از امام خمینی (ره) ابتکارات معمار کبیر انقلاب است که در طول ۴۲ سال گذشته، کارنامه بسیج بسیار درخشانی داشته، منشأ خیر و اقدامات بسیار مفیدی بوده که ثمره آن را می‌توانیم در تاریخ انقلاب اسلامی مشاهده کنیم.
صبح امروز در جهت پیگیری و پاسخگویی به درخواست‌های مردمی، میز‌خدمت،بدون واسطه و بدون تشریفات اداری در محل مرکزی کمیته امداد خوزستان با حضور معاونین حمایت و سلامت خانواده و معاون اشتغال و سایر مسولین کمیته امداد برگزار شد.
میز خدمت باهدف تکریم ارباب‌رجوع، رعایت حقوق شهروندی، ارتقاء رضایت و بررسی و رفع مشکلات مددجویان ،نیازمندان و مراجعه‌کنندگان و تسهیل در خدمات‌رسانی در کمیته امداد استان خوزستان برپا شد.
مدیرکل کمیته امداد استان خوزستان هدف از اجرای این طرح را ارتباط مستقیم با مددجویان و رفع مشکلات آنان در حوزه کاری این نهاد بیان کرد و افزود: با حضور معاونان در میز خدمت ارتباط مستقیم با مردم برای رسیدگی به مشکلات و پاسخ به سؤالات آنان در بخش‌های مختلف خدمات کمیته امداد استان خوزستان است.
بابیان اشاره به اینکه میز خدمت این نهاد در طول سال و در تمامی ادارات شهرستانی برای حل مشکلات مددجویان و خانواده‌ها استقرار می‌یابد گفت: در حال حاضر ۳۶ خدمت کمیته امداد استان برای جامعه هدف این نهاد در بستر الکترونیکی وب صورت غیرحضوری انجام می‌شود.
وی ادامه داد: در این هفته برنامه‌هایی مانند؛ برپایی میز خدمت توسط بسیج ادارات ، راه اندازی غرفه خدمات روانشناسی مشاوره کسب کار هدایت اشتغال ، اجرای طرح شهید سلیمانی و توزیع بسته‌های معیشتی کمک مومنانه ، ارائه خدمات پزشکی ، برپایی میز خدمت توسط بسیج ادارات، انجام خواهد شد.
به مناسبت هفته بسیج، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به‌ویژه شهید سپهبد قاسم سلیمانی خدمات ویژه ای در قالب طرح شهید سلیمانی انجام شده است.
جمعه گذشته نیز میز خدمت ادارات کل امداد به مناسبت هفته بسیج با هدف رفع مشکلات و نیازمندی های اداری قشرهای مختلف مردم در جایگاه نماز جمعه اهواز برپا شد و مردم مسائل و مشکلات خود را مستقیما با مسؤولان مطرح مشکلات بررسی و در جهت رفع آنها راه‌حل‌ها و دستورهایی ارائه شد.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=27897

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار