پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 11 تیر 1401 ساعت: 4:02 ق.ظ

بستری روزانه ۲۰ بیمار کرونا در بیمارستان‌های خوزستان

خوزستان"عطرکارون"رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی اهواز از بستری روزانه ۲۰ بیمار جدید کرونا در بیمارستان‌های خوزستان خبر داد...

خوزستان”عطرکارون”دکتر فرهاد ابول نژادیان با بیان اینکه تزریق واکسن به خوزستانی‌ها از مرز ۵ میلیون و ۱۰۰ هزار دوز عبور کرده است، اظهار کرد: تاکنون ۷۸ درصد جمعیت بالای ۱۲ سال خوزستان حداقل یک دوز و ۵۸ درصد نیز هر دو دوز واکسن را تزریق کرده‌اند.

وی افزود: حدود ۲۱ درصد افرادی که دوز اول واکسن را تزریق کردند، با وجودی که نوبت تزریق دوز دومشان فرا رسیده، برای تزریق دوز دوم تاخیر دارند که از این افراد می‌خواهیم سرعتی برای تزریق دوز دوم مراجعه کنند تا ایمنی خوبی داشته باشند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی اهواز گفت: در حال حاضر ۲۷۶ بیمار در بیمارستان‌های خوزستان بستری هستند و روزانه نیز ۲۰ بیمار جدید در بیمارستان‌های خوزستان بستری می‌شوند.

وی که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می‌کرد، با اشاره به وضعیت آبی خوزستان گفت: اهواز بعد از حدود دو سال در وضعیت آبی قرار گرفته است. تنها دو شهرستان رامهرمز و دزفول در وضعیت زرد قرار دارند که امیدواریم با اقداماتی که انجام می‌شود، این هفته به شهرهای آبی افزوده شوند.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=27895

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار