پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 11 تیر 1401 ساعت: 2:33 ق.ظ

مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس خوزستان: کتاب، سند معتبر و هویت بخش تاریخ‌ است

خوزستان"عطرکارون"سردار «مرادحاجتی» گفت: کتاب، سند معتبر و هویت بخش تاریخ است و به همین دلیل باید در حوزه‌های مختلف مورد توجه و حساسیت باشد تا نسل‌ آینده برای یافتن پاسخ پرسش‌های خود به آن مراجعه کنند...

خوزستان”عطرکارون”آیین تکریم از ناشران و خادمان حوزه کتاب در استان خوزستان امروز با حضور آیت‌الله «سید علی شفیعی» عضو مجلس خبرگان رهبری، «محمد جوروند» مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، سردار «عبدالرضا مرادحاجتی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان، «وحید کیانی» مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان و «عباس حسین زاده» سرپرست نهاد کتابخانه‌های عمومی خوزستان در کتابخانه مرکزی اهواز برگزار شد.

سردار مرادحاجتی در این مراسم که به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی برگزار شد، تجلیل و تکریم از خادمان حوزه کتاب را یک حرکت ضروری و ارزشمند دانست و اظهار داشت: این که کتاب در سبد خانواده های ما جایگاه ویژه ای ندارد، باید به صورت کارشناسی بررسی شود.

وی افزود: کتاب، سند معتبر و هویت بخش تاریخ است و به همین دلیل باید در حوزه های مختلف مورد توجه و حساسیت باشد تا نسل آینده برای یافتن پاسخ پرسش های خود به آن مراجعه کنند.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خوزستان گفت: در حوزه کتاب دفاع مقدس گام های مهم و تاثیر گزاری برداشته‌ایم و البته راه‌های بیشمار نرفته‌ای هم در این حوزه داریم که باید بدان بپردازیم اما از تجلیل و توجه به نویسندگان این حوزه غفلت نمی‌کنیم و معتقدیم که انگیزه‌های لازم برای اهالی کتاب باید ایجاد شود که نسل جوان و متعهد ما هم بی دغدغه وارد این عرصه شوند و آثار ماندگاری خلق کنند.

در پایان این مراسم از خادمان حوزه کتاب استان خوزستان با تقدیم لوح و هدایایی تجلیل شد.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=27932

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار