پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 16 تیر 1401 ساعت: 1:00 ب.ظ

پیام دبیر جمعیت دفاع از ملت فلسطین استان خوزستان به مناسبت هفته بسیج

خوزستان"عطر کارون"به گزارش روابط عمومی جمعیت دفاع از ملت فلسطین، متن پیام جناب آقای رضا داودی دبیر جمعیت دفاع از ملت فلسطین استان خوزستان مناسبت هفته بسیج به شرح زیر است..

خوزستان”عطرکارون”

به نام خدا
بسیج، یکی از ماندگارترین یادگار‌های حضرت امام خمینی (ره) و از مهمترین سرمایه‌های نظام جمهوری اسلامی است که با برنامه ریزی جامع، فعالیت منسجم و بهره گیری از توان نیرو‌های مردمی، به نهادی تحول‌آفرین و قدرتمند تبدیل شده و نقشی ارزنده در سرنوشت میهن اسلامی دارد.
بسیج، یک مکتب فکری و چارچوب عملی برای زندگی اجتماعی در این دنیای پرآشوب و فتنه است؛ در این مکتب، انسان‌ها به دور از اغراض شخصی، به خدا و منافع خلق او می‌اندیشند و اقتدار و امنیت جامعه را نه در سایه دریوزگی قدرت‌های بیگانه، بلکه از رهگذار اتکا به توانایی‌های خود جستجو می‌کنند.
بسیجی بودن یعنی فراهم کردن شرایط برای زیستنی پاک و زیبا در دنیایی سرشار از مسئولیت و تعهد، لذا بسیج قلعه‌ای مستحکم به گستره تمامی کشور است که همه شهروندان به فراخور حال، وظیفه‌ای در حفظ امنیت، رونق، شکوه و عظمت آن برعهده دارند و امام راحل با همین دید بود که از خداوند می‌خواست با بسیجیان محشور گردد.
بدون تردید این تعریف انقلاب از بسیج و بسیجی است که سبب شده ۸ سال دفاع مقدس، ظفرمندانه به سرانجام برسد و بعد از آن هم جهاد و رزم در عرصه‌های گوناگون سازندگی در مناطق محروم، توسعه علم و فن‌آوری، جنگ اقتصادی، شبیخون فرهنگی و مقابله با تحریم‌های ظالمانه  بسیار سازنده و تأثیرگذار ادامه پیدا کند.
اینجانب ضمن تبریک هفته بسیج به همه بسیجیان گرانقدر که به ندای ولی امر مسلمین حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی) لبیک گفته و امید آن دارم که با تداوم بصیرت و هوشمندی بسیجیان انقلابی و ولایتمدار کشور از جمله استان شهید پرور خوزستان، به زودی شاهد رونق و توسعه روزافزون این استان زرخیز باشیم.

رضا داودی
دبیر جمعیت دفاع از ملت فلسطین
استان خوزستان

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=27935

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار