پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 16 تیر 1401 ساعت: 12:54 ق.ظ

جمال شیبه مدیرکل کمیته امداد خوزستان به مناسب هفته بسیج باحضور در دفتر فرمانده محترم سپاه خوزستان

خوزستان"عطرکارون" با اهدای لوح سپاس و تقدیم نشان حامی طلایی طرح ملی ایران مهربان از طرف ریاست کمیته امداد کشور به فرمانده سپاه استان به‌منظور اقدامات شایسته این نهاد در اجرای پویش ایران مهربان طرح حامی یابی، قدردانی کرد...

خوزستان”عطرکارون” با اهدای لوح سپاس و تقدیم نشان حامی طلایی طرح ملی ایران مهربان از طرف ریاست کمیته امداد کشور به فرمانده سپاه استان به‌منظور اقدامات شایسته این نهاد در اجرای پویش ایران مهربان طرح حامی یابی، قدردانی کرد.
در این جلسه، تقدیرنامه به توشیح ریاست کمیته امداد کشور به پاس قدردانی از زحمات سردار شاهوار در اجرای پویش ایران مهربان به همراه هدیه ارسالی به نیابت از رئیس امداد کشور اهداء شد سید مرتضی بختیاری از اقدامات شایسته بسیج سپاه پاسداران خوزستان در سراسر استان در اجرای پویش ایران مهربان حامی یابی تقدیر کرد.

مدیرکل کمیته امداد خوزستان با اهدای لوح سپاس و نشان حامی طلایی طرح ایران مهربان از طرف سید مرتضی بختیاری ، رئیس کمیته امداد از فرمانده سپاه ولی عصر(عج) خوزستان سردار حسن شاهوار، جانشین فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) نعمت اله باقری به‌منظور همکاری و همراهی این نهاد در اجرای پویش ایران مهربان (حامی یابی) قدردانی کرد.

با مشارکت بسیج سپاه استان در سال جدید تا کنون بیش از ۸ هزار حامی اکرام ایتام و محسنین جذب شد.
جمال شیبه مدیرکل کمیته امداد خوزستان در اجرای پویش ایران مهربان طرح حامی یابی سرپرستی از ایتام شاهد همکاری ستودنی جامعه بسیجی استان بودیم گفت : با تلاش های صورت گرفته بیش از ۸ هزار حامی برای حمایت از ایتام و فرزندان محسنین جذب و استان خوزستان در طرح ایران مهربان رتبه ۱ مشارکت بسیجیان در کشور بدست آورد.
وی بابیان اینکه اجرای طرح ایران مهربان با هدف سرپرستی کودکان یتیم و نیازمند با همکاری حوزه بسیج استان در حال اجرا است، اظهار کرد: برنامه هدف‌گذاری شده در مشارکت بسیج سپاه در طرح ایران مهربان، جذب چند برابری حامی است که اکنون بخشی از این برنامه محقق شده است.

مدیرکل کمیته امداد خوزستان با بیان اینکه در ثبت نام حامیان سپاه و بسیج ، استان پیشرو در تعامل با سپاهیان و بسیجیان هستیم از اقدامات شایسته بسیج سپاه استان در اجرای پویش ایران مهربان طرح حامی یابی اکرام ایتام تقدیر کرد و افزود : همکاری های کمیته امداد و سپاه بسیج خوزستان در سطح استان گسترش می یابد.

شیبه با اشاره به اینکه مقررشده سپاه و بسیج استان درزمینهٔ جذب حامی یتیم اقدام کند افزود: تاکنون بیش از ۸ هزار نفر حامی از بین بسیجیان سپاه در قالب طرح هر کارمند حامی یک یتیم حمایت ایتام تحت حمایت کمیته امداد استان طرح نوین هر بسیجی یک حامی را عهده‌دار شده‌اند.

وی در ادامه با اشاره به همکاری های انجام شده در خصوص اجرای پویش مردمی ایران مهربان به منظور جذب حامیان جدید برای فرزندان ایتام و محسنین تحت حمایت این نهاد، تصریح کرد: اجرای پویش ایران مهربان با هدف جذب حامیان جدید برای حمایت مادی و معنوی از فرزندان ایتام و محسنین تحت حمایت با همکاری کمیته امداد و بسیج سازندگی سپاه استان سرعت می گیرد تا هیچ یتیمی در سطح خوزستان بی حامی باقی نماند.

مدیرکل کمیته امداد خوزستان در پایان به حمایت بسیج سپاه در محرومیت‌زدایی و کمک به رفع مشکلات اقتصادی معیشتی نیازمندان اشاره و اظهار کرد: تاکنون بسیج خوزستان در ساخت مسکن، کمک هزینه ازدواج تهیه جهیزیه و اشتغال همچنین اجرای طرح مواسات و ایران همدل تهیه بسته های معیشتی همکاری شایانی داشته و یاری گر کمیته امداد بوده است.

فرمانده سپاه ولی عصر(عج) خوزستان ضمن تقدیر از خدمات کمیته امداد در راستای محرومیت‌زدایی و کمک به رفع مشکلات اقتصادی نیازمندان بیان کرد: ایجاد زمینه اشتغال مددجویان از رویکردهای مهم و سیاست‌‌های این نهاد است که سال گذشته با مشارکت سپاه پاسداران و بسیج سازندگی، طرح اشتغال ویژه مددجویان متقضی اشتغال راه‌اندازی شده است
سردار شاهوار نیز در این دیدار با تشکر از حمایت همراهی بسیجیان سپاهیان امدادگران استان در اجرای طرح حامی یابی پویش ملی ایران مهربان استان ، خاطر نشان ساخت: سپاه و بسیج به دنبال هم افزایی با کمیته امداد برای کمک به نیازمندان هستند.
وی افزود : کمیته امداد و سپاه در تعامل با یکدیگر در پیشبرد بسیاری از امور جامعه می توانند همکاری و مشارکت خوبی در زمینه محرومیت زدایی داشته باشند.
فرمانده سپاه ولی عصر(عج) خوزستان افزود: تهیه بیش از بسته معیشتی مسکن اشتغال اقدام ارزشمندی بود که الحمدالله با همت امدادگران پاسداران و جهادگران صورت پذیرفت.
سردار شاهوار گفت: در سال جاری برنامه های ویژه ای تدارک دیدیم تا با هم افزایی نهادها به ویژه کمیته امداد بتوانیم محرومیتی که در مناطق مختلف کشور خوزستان است را مرتفع کنیم.
وی در انتها ابراز امیدواری کرد که با امید به خدا و همکاری و تعامل با همدیگر بیش از پیش از در راستای کمک به نیازمندان و رفع فقر از جامعه اقدام اساسی صورت گیرد

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=27985

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار