پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 16 تیر 1401 ساعت: 11:59 ق.ظ

پیام تبریک ریئس صنعت و معدن امیدیه به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج

خوزستان"عطرکارون"به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ،معدن وتجارت شهرستان امیدیه، رئیس اداره صمت با صدور پیامی فرا رسیدن هفته به بسیجیان عزیز کشورمان تبریک و تهنیت گفت...

“بسیجی در وسط میدان باشد تا فضیلت های اصلی انقلاب زنده بماند”(مقام معظم رهبری)

خوزستان”عطرکارون”  مهندس بهاروند رئیس اداره صمت امیدیه گفت: بسیج همیشه در صحنه بوده است و در ادوار مختلف تاریخ پر فروغ انقلاب اسلامی مایه سربلندی،سرافرازی و اقتدار کشور عزیز ایران اسلامی بوده است و در مواقع حساس،توانسته مظهر اتحاد و انسجام ملی باشد.

وی افزود: بسیج در کنار مردم و مایه افتخار نظام است که درهنگام های سخت چون هشت سال دفاع مقدس سلحشورانه از ایران اسلامی دفاع کرد و لحظه های نابی را درتاریخ این سرزمین ثبت نمود و امروز در عرصه های فرهنگی،اقتصادی و سازندگی برای آبادانی این خاک در جهاد است. پر واضح است که نقش بسیج در رخداده های مختلف چون محرومیت زدایی،عمران وآبادانی،کمک ومساعدت در کمک به مردم در بلایایی طبیعی چون سیل و زلزله و امروز اهتمام جدی در مبارزه با  کرونا حقیقتا کم نظیر،بی بدیل و شایسته تقدیر است.

در پایان بهاروند با تبریک این هفته گفت: از درگاه خداوند قادر و متعال برای بسیجیان عزیزمان سربلندی و سرفرازی صحت و سلامتی مسئلت دارم.

روابط عمومی اداره صمت شهرستان امیدیه

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=28016

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار