پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 13 تیر 1401 ساعت: 4:13 ب.ظ

پیام مدیر کل کمیته امداد امام خمینی ره استان خوزستان جناب آقای مهندس شیبه بمناسبت سالروز ازاد سازی بستان قهرمان

هشتم آذر ماه برگ زرین و برجسته ای در تقویم حماسه آفرینی و فداکاری ملت رشید و قهرمان ایران اسلامی است. آزادسازی بستان قهرمان فقط رهایی یک جغرافیای کوچک از چنگال دشمن بعثی نبود؛ بلکه جلوه گاه جغرافیای گسترده ی ایثار، وحدت و ظلم ستیزی ملت بزرگ ایران بود که با هدایت امام راحل و جانفشانی شهدای عزیز به ثمر نشست...

هشتم آذر ماه برگ زرین و برجسته ای در تقویم حماسه آفرینی و فداکاری ملت رشید و قهرمان ایران اسلامی است. آزادسازی بستان قهرمان فقط رهایی یک جغرافیای کوچک از چنگال دشمن بعثی نبود؛ بلکه جلوه گاه جغرافیای گسترده ی ایثار، وحدت و ظلم ستیزی ملت بزرگ ایران بود که با هدایت امام راحل و جانفشانی شهدای عزیز به ثمر نشست.
با وجود گذشت چهار دهه از آن اتفاق نیکو و مبارک ، اما حلاوت و شیرینی این پیروزی عظیم و شگفت انگیز که سبب دگرگونی و شکست معادلات جنگی و سیاسی دشمن و لشکری از کشورهای پشتیبان او شد همچنان در یاد و کام همه ی مردم مانده است.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطر شهدا، رزمندگان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس بویژه شهدای گرانقدر عملیات طریق القدس، فرا رسیدن هشتم آذر، سالروز آزاد سازی بستان قهرمان را محضر  رهبر فرزانه انقلاب،حضرت امام خامنه ای،یادگاران دفاع مقدس و ملت سرافراز ایران اسلامی تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه رحمان قدیر سربلندی و عزتمندی روزافزون مردمان این آب و خاک را مسالت می نمایم.

جمال شیبه
هشتم آذر ۱۴۰۰

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=28109

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار