پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 11 تیر 1401 ساعت: 4:05 ق.ظ

دیدار مدیر کل و روسای ادارات اداره کل منطقه ۹ با سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان

خوزستان"عطرکارون" مدیرکل و روسای ادارات اداره کل نظارت ، ارزیابی ، بازرسی و رسیدگی به شکایات منطقه ۹ دانشگاه آزاد اسلامی با سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان دیدار نمودند..

خوزستان”عطرکارون” در این دیدار ابتدا سید موسی موسوی مدیر کل نظارت ، ارزیابی ، بازرسی و رسیدگی به شکایات منطقه ۹ ضمن تبریک انتصاب ریاست استان ، این انتصاب را به فال نیک گرفت و افزود :  باعث خوشحالی است که این مسئولیت در استان خوزستان به دست یک جوان انقلابی و باتجربه افتاده است و امیدواریم که جنابعالی همچون گذشته بتوانید از این مسئولیت نیز سر بلند بیرون بیاید چرا که همانطور که مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) نیز فرموده اند حفظ و پیشرفت این انقلاب ، به دست جوانان ممکن خواهد بود.

موسوی در ادامه ضمن معرفی ادارات چهارگانه اداره کل و تشریح وظایف آنها ، هدف مرکز و این اداره کل را ، تعامل سازنده و مفید جهت افزایش شاخص های کمی و کیفی واحدها و در نهایت نیل به اهداف تعالی دانشگاه آزاد اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و افزود : هدف و برنامه ما همواره تعامل و کمک به واحدها بوده و هرجا مشکلی به وجود آمده با نیت رفع آن اقدام نموده ایم و قصد مچ‌گیری را نداشته و نخواهیم داشت .

موسوی در پایان ضمن آرزوی توفیق ، از آمادگی مجموعه اداره کل منطقه ۹ جهت ارائه آمار و اطلاعات مورد نیاز استان که در طول دوره تاسیس اداره کل جمع آوری شده اند سخن به میان آورد.

دکتر علی افروس سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز و استان خوزستان نیز ضمن قدردانی از حضور اعضای اداره کل منطقه ۹ افزود :  قطعا وجود مجموعه های نظارتی در هر سیستم و سازمانی می تواند بسیار کمک کننده و راهگشا باشد چرا که در بسیاری از جاها آسیب ها  یا مشکلاتی وجود دارند که در صورت اقدام به موقع ختم به خیر خواهند شد ، از این رو بنده و همکارانم همواره با ارگان‌های نظارتی تعامل سازنده‌ای داشته و از این پس نیز خواهیم داشت.

وی در ادامه با اشاره به بخشی از سخنان مدیرکل منطقه ۹ داشتن امید را اصلی بسیار مهم در هر کار دانست و اضافه کرد : قطعاً همه ما به امید زنده خواهیم بود و یکی از انگیزه ها و اهداف ما امید به ارتقاء هر چه بیشتر دانشگاه آزاد اسلامی خواهد بود که در این بین حتماً از نظرات تخصصی همکاران اداره کل منطقه ۹ و سایر دلسوزان استفاده خواهیم کرد.

در ادامه نیز از سوی روسای ادارات، مختصری از اقدامات انجام شده از جمله حسابرسی ها ، ارزیابی های آموزشی و پژوهشی دانشجویی ، شکایات واصله و ارزیابی عملکرد و تفاهم نامه عملکردی استان‌ها مطرح و در این خصوص تصمیماتی اتخاذ گردید.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=28144

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار