پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 11 تیر 1401 ساعت: 3:28 ق.ظ

برگزاری طرح خیرخواهانه پزشکی در روستای تنگه ۳ آبادان

خوزستان"عطرکارون" مدیر گروه جهادی شهید همت گفت: پس از بررسی روستاهای آبادان و با اولویت بندی نیازهای پزشکی در این روستاها با حضور در روستای تنگه ۳ مشکلات پزشکی و نیازهای بهداشتی مردم این روستا را برطرف کنیم...

خوزستان”عطرکارون” مدیر گروه جهادی شهید همت گفت: پس از بررسی روستاهای آبادان و با اولویت بندی نیازهای پزشکی در این روستاها با حضور در روستای تنگه ۳ مشکلات پزشکی و نیازهای بهداشتی مردم این روستا را برطرف کنیم.
حمیدرضا اکبری افزود: ما فعالیت خود را به طور رسمی از سال ۹۷ آغاز کردیم و گروه ما متشکل از پزشک متخصص بینایی سنجی، ماما، پزشک اطفال، دندانپزشک، مشاور و پزشک عمومی است که در صورت نیاز با همکاری دانشگاه های علوم پزشکی از ظرفیت آنها نیز استفاده خواهیم کرد.
او ادامه داد: در این طرح همه گروه های سنی خانم و آقا به صورت رایگان ویزیت میشوند و کلیه خدمات پزشکی و بهداشتی از جمله کشیدن دندان و مشاوره خانواده برای آنها نیز رایگان است.
در این طرح علاوه بر ویزیت و مشاوره پزشکی، بهداشتی به کودکان این روستا نیز کتاب هایی اهدا شد.
این گروه جهادی در روستای تنگه ۳ حضور دارند و پس از آن برای کمک های پزشکی به دیگر نقاط استان خواهند رفت.

حمید رضا اکبری مسئول گروه جهادی شهید همت در گفتگو با خبرنگاران از برگزاری اردوی جهادی خدمات پزشکی و دندانپزشکی در مناطق حاشیه‌ای و کم برخوردار در بخش مرکزی ابادان به مرکزیت روستای تنگه ۳ و روستاهای همجوار خبر داد.
اکبری ادامه داد: ما سربازان ولی امر در این اردوی یک روزه، گروهی از پزشکان، و دیگر متخصصین حوزه سلامت با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی، خدمات لازم را به مراجعین ارائه دادند.

حمید رضا اکبری با برشمردن خدمات ارائه شده در این منطقه، بیان کرد: در این اردوی جهادی خدمات دندانپزشکی، پزشک عمومی، مامایی، مشاوره خانواده، آموزش بهداشت فردی، غربالگری سلامت، بینایی سنجی و برنامه‌های فرهنگی و آموزشی برای کودکان در نظر گرفته شده است.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه ریزی‌های صورت گرفته، اردو‌های جهادی پزشکی گروه شهید همت خوزستان در قالب برنامه‌های یک روزه در مناطق حاشیه‌ای و کم برخوردار، به صورت مدون و مستمر اجرا خواهد شد.
وی در پایان ضمن تشکر از دانشگاه علوم پزشکی آبادان اظهار داشت:
امیدوارم مسولین استان خوزستان در کنار ما و برای خدمت رسانی بهتر امکانات بیشتری در اختیار ما قرار داده تا بتوانیم خدمات بهتر و بیشتری به مردم عزیز ارائه نماییم.

 

 

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=28168

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار