پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 13 تیر 1401 ساعت: 5:01 ب.ظ

تجلیل از پرستاران بیمارستان امام خمینی ره اهواز توسط معاونت توسعه و مشارکتهای مردمی کمیته امداد امام خمینی ره استان خوزستان

خوزستان"عطرکارون"به مناسبت میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار، از پرستاران حامی فرزندان ایتام و محسنین کمیته امداد تجلیل شد...

 

خوزستان”عطرکارون”به مناسبت میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار، از پرستاران حامی فرزندان ایتام و محسنین کمیته امداد تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی ره استان خوزستان، به مناسبت میلاد با سعادت حضرت زینب(س) و روز پرستار از حامیان طرح اکرام و ایتام که در لباس مقدس پرستاری علاوه بر مرحم گذاری بر زخم بیماران این مرکز در کاهش التیام زخم دل فرزندان ایتام و محسنین نیکوکارانه مددرسانی می نمایند، توسط معاونت توسعه و مشارکتهای مردمی کمیته امداد امام خمینی ره استان خوزستان تجلیل به عمل آمد.

منصوری معاونت توسعه و مشارکتهای مردمی کمیته امداد استان خوزستان ، حجت الاسلام و المسلمین شیخ سعدیان فر رئیس اداره زکات استان، مردانی مدیر روابط عمومی استان و همچنین سرپرست اداره اکرام استان، ظهر امروز با حضور در دفتر مدیریت پرستاری بیمارستان امام خمینی (ره ) اهواز از حامیان معنوی فرزندان تحت پوشش کمیته امداد قدردانی کردند.

در این جلسه منصوری ضمن تبریک روز پرستار از زحمات، ایثار و از خودگذشتگی کارکنان مرکز درمانی امام خمینی که برای تامین نیاز بیماران و خانواده ها تلاش می کنند، تقدیر و تشکر کرد. و گفت: کارکنان بیمارستان امام خمینی در حوزه رسیدگی به وضعیت ایتام و محسنین یاری و همدلی را بدرستی معنا نموده.

در ادامه معاونت توسعه و مشارکتهای مردمی استان ضمن اعلام راه اندازی پویشی تحت عنوان (هر پرستار حامی یک فرزند یتیم) به معرفی کد qr (کیو آر) یا همان صدقه الکترونیکی پرداخت و در ادامه به مزایای پرداخت صدقه به روش الکترونیکی اشاره نمود.
در پایان مراسم از تعدادی از پرستاران که در زمینه حمایت های مادی و معنوی از فرزندان ایتام و محسنین همکاری شایسته داشتند، با اهدائ لوح تقدیر وگل و هدیه تجلیل به عمل آمد.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=28247

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار