پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 16 تیر 1401 ساعت: 1:10 ب.ظ

مدیر تعاون روستایی خوزستان خبر داد: تولید و فرآوری بیش از ۹۵۰۰ تن بذر گندم و کلزا برای کشت پائیزه

خوزستان"عطرکارون"مدیر تعاون روستایی خوزستان از تولید و فرآوری ۹ هزار و ۵۷۸ تن بذر گندم و کلزا برای کشت پائیزه توسط این سازمان خبر داد...

خوزستان”عطرکارون”به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی خوزستان محمدامین معین راد گفت: کشت پائیزه خاص ترین، بزرگترین و مهمترین فعالیت کشاورزی برای کشاورزان در خوزستان به شمار می رود و می تواند منشاء فعالیت ها و اقدامات مهمی برای تولید و خودکفایی، اشتغالزایی، رونق اقتصادی ، عمران روستاها و … باشد.

وی ادامه داد: خوشبختانه با بارندگی خوبی که سراسر استان را فرا گرفته است، امیدواریم بتوانیم شاهد کشاورزی پررونقی برای کشاورزان باشیم و در افزایش تناژ و کیفیت محصولی پربار داشته باشیم.

مدیر تعاون روستایی خوزستان بیان داشت: با توجه به این تفاسیر تعاون روستایی خوزستان به عنوان بازوی اجرایی و توانمند جهاد کشاورزی خوزستان در راستای تامین نیاز کشاورزان به نهاده های کشاورزی از جمله بذر و کود تمام تلاش خود را به کار گرفته تا بتواند نیازهای کشاورزان را مرتفع سازد.

معین راد تصریح کرد: تولید وفرآوری ۹ هزار و ۵۷۸ تن بذر گندم و کلزا و توزیع ۹ هزار و ۴۵۲ تن آن میان کشاورزان در غالب ۱۳۱ تن بذر کلزا و ۹۳۲۱ تن بذر گندم از جمله اقداماتی است که تعاون روستایی برای کشت بزرگ پائیزه در خوزستان انجام داده است و امیدواریم این فرآیند در توسعه کشاورزی استان اقدامی موفق باشد.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=28288

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار