پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 13 تیر 1401 ساعت: 5:20 ب.ظ

افتتاح کارگاه آموزشی- تولیدی قالیبافی در شهرستان کارون

خوزستان"عطرکارون"مراسم باحضور کارشناس فرش کشور ،معاونت اشتغال و‌خودکفایی استان و رئیس اداره راهبرشغلی و جمعی از مسئولین در شهرستان راه اندازی شد...

خوزستان”عطرکارون”مراسم باحضور کارشناس فرش کشور ،معاونت اشتغال و‌خودکفایی استان و رئیس اداره راهبرشغلی و جمعی از مسئولین در شهرستان راه اندازی شد.
رئیس کمیته امداد شهرستان کارون طی مراسم از راه اندازی این کارگاه برای آموزش زنان سرپرست خانوار با ظرفیت ۶۰ نفر دردوتایم صبح و بعدازظهر خبرداده ک درحال حاضر حدود۳۰ زن سرپرست خانوار درحال آموزش هستند.
درادامه خبرداد: بعد از اتمام دوره آموزشی و دریافت گواهینامه فنی و حرفه ای ، تسهیلات اشتغال به هنراموزان به مبلغ ۳۰ میلیون تومان ارائه میگردد که زیرنظر راهبرشغلی فعالیت خود را شروع نموده و تا مرحله که از تهیه مواد اولیه تافروش و بازایابی محصول را بعهده داشته وراهنمایی لازم را ارائه میدهد.

رئیس اداره از تخصیص اعتبار بالغ بر ۱۲۰ میلیون تومان برای تجهیز و راه اندازی و آموزش مددجویان طی دوره اول هزینه شده است .

درادامه از فعالیت های اشتغال شهرستان در۹ ماهه سالجاری در زمینه های اموزش ، کاریابی و اشتغال درخدمت به مددجویان فرمودند و
تاکنون آموزش مهارتی تاکنون۶۷ نفر
آموزش مقدماتی۴۳ نفر،کاریابی ۴۵ نفر
تسهیلات پرداختی ۲۸ طرح با مبلغ بالغ بر۱۴ میلیارد ریال کلا تسهیلاتی پرداخت در ۹ماهه مبلغ بالغ بر۴۵ میلیارد ریال.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=28402

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار