پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 12 تیر 1401 ساعت: 2:15 ب.ظ

سامانه شفافیت قراردادهای شهرداری خرمشهر راه اندازی شد

شهردار خرمشهر از راه اندازی سامانه شفافیت قراردادهای شهرداری این شهرستان به منظور آسان سازی مسیر دسترسی شهروندان به قراردادها و پروژه های شهرداری خبر داد.

به گزارش عطر کارون، عبدالامیر کمایی تصریح کرد: سامانه شفافیت شهرداری خرمشهر برای نخستین بار در طول تاریخ شهرداری خرمشهر، فعال و راه اندازی شد تا مردم با مراجعه به این سامانه تمامی قراردادهای کلان شهرداری را اعم از مناقصه و مزایده با جزئیات کامل و بدون محدودیت مشاهده کنند.
وی افزود: پیرو فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر ضرورت شفاف سازی مسئولین و اینکه هیچ رازی از مردم پنهان نشود و مضافا تاکیدات امام جمعه خرمشهر ، اعضای شورای اسلامی شهر خرمشهر و سایر مسئولین و مطالبه به حق مردمی و از سوی دیگر نظر به اینکه شهرداری یک ارگان مردمی است و همه شهروندان حق دارند از وقایع مدیریت شهری با خبر باشند، بنابراین سامانه شفافیت شهرداری خرمشهر راه اندازی شد که این سامانه مسیر دسترسی شهروندان به قراردادها و پروژه های شهرداری را آسان سازی خواهد کرد.
شهردار خرمشهر بیان کرد: سامانه شفافیت یکی از کارآمدترین روش ها برای مبارزه با فساد، شفاف سازی عملکرد، ابهام زدایی، احیا و ارتقای سطح اعتماد مردم نسبت به شهرداری خواهد بود و در این میان موضوع محرمانه ای باقی نمی ماند که امید است سند افتخاری برای شهرداری و شورای اسلامی شهر خرمشهر در دوره ششم باشد.
کمایی عنوان کرد: شهروندان گرامی می توانند با مراجعه به سایت شهرداری خرمشهر به نشانی khorramshahr.ir سامانه شفافیت شهرداری خرمشهر را مشاهده کنند.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=28357

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار