پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 11 تیر 1401 ساعت: 2:55 ق.ظ

استخدام بیش از سه هزار نفر در عملیاتی شدن طرح فولاد سازی فولاد اکسین خوزستان

نماینده مردم اهواز در مجلس گفت:با عملیاتی شدن پروژه طرح فولاد سازی فولاد اکسین خوزستان قریب به هزار نفر به صورت مستقیم و بیش از دو هزار نفر به صورت غیر مستقیم در این حوزه مشغول به کار خواهند شد.

به گزارش عطر کارون، نماینده مردم اهواز و نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس در گفتگو با چیلان گفت: مایه مباهات و افتخار است که ما در یک نمایشگاه بنام و مهم در کشور حضور شرکت های فولادی استان را مشاهده می کنیم و حضور این شرکت ها قطعا در پیشرفت و توسعه تولید آن ها کمکی شایانی می کند.
سید کریم حسینی گفت: امروز خوزستان یکی از قطب های مهم صنعت فولاد است و با وجود مدیران موفق و کارکنان پرتلاش که در حوزه فولاد وجود دارد امیدوار هستیم که شاهد پیشرفت و توسعه این حوزه و همچنین شاهد نقش بارز و موثر شرکت های فولادی در تولید کشور باشیم.
وی افزود: صنعت فولاد یک ظرفیت بسیار مهمی برای استان خوزستان و کشور به شمار می رود و حضور شرکت ها ی فولادی در این نمایشگاه هم نمودی برای این وضعیت است.
وی ادامه داد: امید است بتوانیم از ظرفیت های مختلف به ویژه حوزه مجلس و مجمع نمایندگان استان خوزستان و هم چنین ظرفیت های مجلس شورای اسلامی که همگی علاقه مند به توسعه حوزه فولاد هستند برای پیشبرد اهداف و برنامه های صنعت فولاد در خوزستان بهره ببریم و شاهد توسعه بیش از پیش این صنعت در خوزستان و افزایش ظرفیت اشتغال و ایجاد فرصت های جدید اشتغال و همچنین حضور مدیران بومی در این حوزه باشیم .
طرح توسعه ای فولاد اکسین
طرح فولادسازی فولاد اکسین برای استان خوزستان و تکمیل زنجیره ارزش آن بسیار مهم است امیدواریم هر چه سریع تر شاهد اقدام عملی و شروع به کار پروژه فولادسازی اکسین باشیم گفتنی است که مرحله مناقصه این طرح پشت سر گذاشته شده است.
وی گفت: انشاله هر چه سریع‌تر پروژه فولادسازی اکسین اجرا شود تا هم بتوان به صنعت فولاد و پویایی آن و ظرفیت‌های موجود اضافه کرد و هم اینکه با توجه به فرصت‌های اشتغال جدید در استان، از جوانان مستعد به خوزستانی و بومی بیشتر استفاده کرد.
این مقام مسئول گفت: با پیگیری‌هایی که مدیریت فولاد اکسین انجام می‌دهد نظر سهامداران این شرکت را باید بیشتر جلب کند، و ما نیز از ظرفیت های مجلس برای پیگیری این امور از وزارت خانه های مربوطه خواهیم بود.
وی در پایان گفت: با عملیاتی شدن این پروژه قریب به هزار نفر به صورت مستقیم و بیش از دو هزار نفر به صورت غیر مستقیم در این حوزه مشغول به کار خواهند شد.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=28559

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار