پایگاه خبری، تحلیلی استان خوزستان www.atrkaroon.ir

امروز: 13 تیر 1401 ساعت: 5:48 ب.ظ

آقای رئیس جمهور دولت جهادی شما کی دربدنه اجرایی و حاکمیتی استان مظلوم خوزستان مستقر خواهد شد

خوزستان"عطرکارون" حمید رضا اکبری در نشست برنامه ریزی اردوی جهادی مهندسی فرهنگی و پزشکی قرارگاه جهادی شهید همت خوزستان با ذکر مطلب فوق وبا بیان اینکه آیت الله رئیسی در زمان تنفیذ حکم ریاست جمهوری خود فرمود..

خوزستان”عطرکارون” حمید رضا اکبری در نشست برنامه ریزی اردوی جهادی مهندسی فرهنگی و پزشکی قرارگاه جهادی شهید همت خوزستان با ذکر مطلب فوق وبا بیان اینکه آیت الله رئیسی در زمان تنفیذ حکم ریاست جمهوری خود فرمود : پیام مردم، پیام تغییر وضع موجود بود و مردم عزیز با رای خود از دولت برخاسته از رای مردم خواستند که عدالت و مبارزه با فساد را تحقق بخشیم. گفت : اگر کسی حرفی و طرحی برای تقویت دولت و بهتر شدن وضع مردم را دارد باید سخنش را بگوید، اکبری همچنین افزود: باید با برنامه و رو به جلو حرکت کنیم واز ژست گرفتن‌های سیاسی فاصله بگیریم .این مطالبه گر اجتماعی و جهادگر عرصه محرومیت زدایی ضمن تاکید بر غنیمت شمردن فرصت‌ها از برخی جدال‌های بی‌مورد انتقاد  کرد و اظهار داشت: مسئولان اگر دلسوز مردم هستند، باید در راستای محرومیت زدایی حرکت کنند.و به این فکر کنند که برای حل مشکلات مردم چکار می شود کرد ، به فکر حل مشکلات باشند همه ما می‌دانیم مشکلات چیست و باید راه حل پیدا کرد. وی خطاب به استاندار خوزستان بیان داشت :از اینکه شاید نفراتی در کنار شما نمی گذارند تا عوامل جهادی ما با شما نشستی داشته باشند ناراحتیم .ولی سرباز ولی امر دست از جهاد نمی کشد. وی همچنین بیان کرد:چقدر فریاد بزنیم افرادی در بدنه وزارت کشور برای حضور گروه های توانمند جهادی در امور تسهیل گری در حوزه آسیب های اجتماعی با طرح مسائل واهی و بچه گانه مانع تراشی می کنند و نگاهشان را برروی ارائه طرح های گروه های جهادی بسته اند. مدیر قرارگاه جهادی شهید همت در ادامه اظهار داشت:
آقای استاندار! تا کی باید نیروهای کارآمد انقلابی و جهادی و دلسوز مردم برای ملاقات جهت ارائه نقطه نظراتشان برای بهتر شدن روند خدمت به مردم شریف ، پشت اتاق های شیشه ای دستگاه های حاکمیتی وقتشان هدر برود.و این به نفع نظام و خواسته هیچ دلسوز نظام نیست.
وی در پایان گفت :ما برای محرومیت زدایی و کمک به محرومان تا آخرین نفس زیر پرچم ولی امر مسلمین و در سنگر مطالبه گری از هیچ کوششی برای مردم عزیز دریغ نمی کنیم.

 سکینه فرهادیان بابادی

سکینه فرهادیان بابادی

مدیر مسئول و صاحب امتیاز

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter

http://atrkaroon.ir/?p=28646

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار